استوری شرکت بستنی میهن بعد از تحریم مصرف‌کنندگان +عکس

شرکت بستنی میهن بعد از افزایش انتقادات در جریان اعتراضات ۱۴۰۱ و تحریم آن تلاش کرد اقدامی در جهت رضایت مشتریان انجام دهد.

به گزارش تازه‌نیوز، شرکت بستنی میهن در جریان اعتراضات ۱۴۰۱ متهم شده بود که خودروهایش را برای انتقال بازداشت‌شدگان در اختیار نیروی انتظامی قرار داده است.

به نقل از رویداد۲۴، این اتهام بعد از انتشار یک فیلم در مجازی مطرح شد که خودروی بستنی میهن در کنار خودروهای یگان ویژه مستقر بود. روابط عمومی این شرکت در توضیح اعلام کرد «ماشین‌های لبنیاتی صبح زود برای توزیع حرکت می‌کنند. تا ساعت ۹ طرح مدارس است و نیروی انتظامی اجازه ورود را نمی‌دهد.»

این مطالب را هم ببینید:

شرکت میهن در فیلم دیگری که منتشر کرد، از رانندگان مجموعه خود استفاده کرد که می‌گفتند آنها نقشی در سرکوب معترضان ندارند و با تحریم شرکت وضعیت معیشتی آنها به مشکل برمیخورد. این فیلم اما انتقادات را افزایش داد و معترضان گفتند مدیران شرکت پشت کارگرانش مخفی شده است.

شرکت بستنی میهن امروز در استوری اینستاگرامی که منتشر کرده، شعار «مرد، میهن آبادی» را با استفاده از لوگوی میهن نوشته و عبارت «زن زندگی آزادی» را بعد از آن، تا به این شکل بگوید از شعار معترضان حمایت می‌کند، با این حال انتقادات از این شرکت همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.