حمله مادر داغدار به زن قاتل: چطور دخترم را بردی؟ +ویدئو

مادری که فرزند خردسالش در خانه آدم ربایان جان باخته بود با یکی از متهمان مواجه حضوری داشت.

به گزارش تازه‌نیوز، ویدئویی از اولین لحظه دیدار مادری که فرزندش در خانه آدم ربایان جان باخت با یکی از متهمان پرونده منتشر شد.

در تاریخ ۱۴ آبان ماه یکی از اتباع بیگانه به پلیس مراجعه کرده و اعلام می‌کند دو مرد و یک زن به خانه آنها مراجعه کرده اند و تحت عنوان خیریه، دو کودک او را برای خرید لباس و دیگر وسایل با خود برده اند و دیگر از آنها نشانی نیست.

بنا بر گفته این زن دو کودک او که رباییده شده اند، یکی ۳ ساله و دیگری ۵ ساله بوده است.

بعد از وصول شکایت، کارآگاهان پلیس آگاهی در محل جرم حاضر شدند، متهمان را شناسایی کردند و کشف این پرونده در دستور کار قرار گرفت.

ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به شیوه مرگ یکی از این کودکان اظهارداشت: این دو فرزند در منزلی که بودند، بی قراری می‌کردند و می‌خواستند که به خانه بازگردند. متهم اصلی این پرونده برای آنکه این فرزندان را آرام کند، به آنها داروی آرام بخش داده بود که متأسفانه فرزند کوچک‌تر که یک دختر سه ساله بود به دلیل مصرف بیش از حد این داروها جان خود را از دست داد.

ولی پور گودرزی با بیان اینکه کودک ربایان قصد اخاذی یک میلیاردی را از این خانواده داشتند، گفت: آدم ربایان وقتی متوجه می‌شوند پولی ندارند، فرزندان آنها را در پارک ولایت رها می‌کنند و به آنها اطلاع می‌دهند.

بیشتر ببینید:

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.