زورگیر مسافرکش‌نمای پایتخت دستگیر شد

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه‌ای و زورگیر مسافرکش‌نما خبر داد.

به گزارش تازه‌نیوز، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در تشریح جزئیات خبر دستگیری سارق حرفه‌ای و زورگیر اظهار داشت: با توجه به افزایش اعلام سرقت و زورگیری در شهرک راه آهن به یک شیوه مشابه، به صورتی که راننده مسافرکش نما با سوار کردن مسافر پس از طی مسافتی از مسافران اخاذی و سپس آن‌ها را پیاده کرده و متواری می‌شود، رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق را تیمی از ماموران کلانتری این محل بر عهده گرفتند.

به نقل از باشگاه‌خبرنگاران، وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و پی جویی‌های انتظامی مشخصات متهم و خودروی وی را شناسایی کردند، افزود: مشخصات بدست آمده از متهم به کلیه واحد‌های گشتی اعلام و روز گذشته در حال گشت زنی در شهرک راه آهن خودروی مورد نظر به رانندگی متهم با همان مشخصات مشاهده شد که سریعا وارد عمل شده و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه مسیر خودرو را بسته و متهم دستگیر شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: متهم ۵۵ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و سرقت از شهروندان در پوشش خودروی حمل مسافر در غرب تهران و ۱۰ فقره سرقت مشابه اعتراف کرد که تعدادی از مالباختگان نیز شناسایی شدند. موقوفه‌ای با اشاره به تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهم خاطر نشان کرد: متهم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.