پیش‌بینی عجیب رونالدو از فینال جام جهانی

کریستیانو رونالدو فوق ستاره فوتبال پرتغال در مصاحبه ایی اظهار کرده که دیدار پرتغال با برزیل در فینال جام جهانی برایش رویایی خواهد بود.

به گزارش تازه‌نیوز، رونالدو که این روزها درگیر جنجال و حواشیِ بی پایانی شده است، از رویا پردازی های خود در قطر پرده برداشته و مصافش با تیم ملی برزیل در فینال را یک اتفاق رویایی و ایده آل می بیند.
رونالدو در این باره با دوست و هم باشگاهی برزیلی خود یعنی کاسمیرو شوخی هایی انجام داده و مشتاق است او را در دیدار فینال جام جهانی ملاقات کند.

رونالدو در این باره به LiveScore گفت :
«من با کاسمیرو در تمرینات چندین بار شوخی کردم و به او گفتم که فینال جام جهانی مصاف پرتغال مقابل برزیل خواهد بود. صادقانه بخواهم بگویم این یک رویا خواهد بود.

به نقل از ورزش‌سه، جام جهانی سخت ترین رقابت جهان است. من رویای فتح آن را در سر دارم. می دانم که انجام این کار سخت خواهد بود اما رویاپردازی کردن هزینه ایی ندارد و من همیشه اینکار را انجام می دهم.»

شب گذشته قبل از سفرِ یاران رونالدو به قطر، آنه موفق شدند در دیداری تدارکاتی در شهر لیسبون، نیجریه را با ۴ گل در غیاب CR۷ شکست دهند.
در صورتی که تیم ملی پرتغال بخواهد در مسیر رویاهای رونالدو حرکت کند، آنها باید در دور گروهی مقابل غنا، اروگوئه و کره جنوبی به میدان بروند و بتوانند وارد مرحله حذفی رقابت ها شوند.

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.