دادستان کل کشور: دشمن درمانده و عصبانی است

دادستان کل کشور در جریان بازدید از محل نگهداری عده‌ای از اغتشاشگران در مشهد گفت: دشمن با تمام توان وارد میدان شده اما ترفندهای آنان را می‌شناسیم و از تهدیدها هراسی نداریم.

به گزارش تازه‌نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری با اشاره به تلاش بی وقفه دشمن برای ویرانی ایران اسلامی گفت: شاهد یک جنگ تمام عیار ترکیبی علیه مردم ایران هستیم اما آنها همواره از استقامت و پایمردی این ملت بزرگ شکست خورده‌اند و این بار نیز مایوس خواهند شد.

وی با اشاره به روحیه جهادگر مردم ایران اظهار داشت: صدام می‌خواست ظرف یک هفته تهران را فتح کند اما در کنار ابرقدرت‌های جهان هشت سال زمین‌گیر شد.

به گفته دادستان کل کشور، دشمن برای این آشوب‌ها از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی و تقسیم کار کرده بود اما آحاد ملت فهیم و با بصیرت ایران راه خود را از آنها جدا کردند و همین مطلب دشمن را درمانده و عصبانی کرده است.

منتظری ضمن تسلیت به مناسبت شهادت دو تن از مدافعان امنیت در مشهد اظهار داشت: همانگونه که رهبری فرمودند اینگونه اقدامات ضد انسانی بی پاسخ نخواهد ماند و دستگاه قضایی در راستای مجازات عوامل چنین جنایت‌هایی ان‌شاءاالله به وظیفه خود عمل خواهد کرد.

به نقل از ایلنا، در این بازدید، دادستان کل کشور به همراه محمد حسین درودی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی و جمعی از مقامات قضایی، انتظامی و امنیتی با حضور در بخش‌های مختلف محل نگهداری اغتشاشگران دستگیر شده با تعدادی از آنها گفت‌وگو کرده و بر اجرای دقیق ضوابط، قوانین و مقررات تاکید کرد.

براین اساس، دادستان عمومی و انقلاب مشهد با تشریح اقدامات انجام شده از کار جهادی و تلاش مضاعف نیروهای انتظامی، نیروهای اجرایی، امنیتی، بسیجیان دلاور و قضات در مسیر برقراری نظم و امنیت تقدیر و تشکر و تصریح کرد: رمز موفقیت ما حضور مقتدرانه مردم در صحنه است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.