چاق‌ترین پسر جهان با رژیم و ورزش لاغر شد! +تصاویر و ویدئو

چاق ترین پسر جهان با کمک مربی شخصی و رژیم غذایی به وزن ایده آل رسیده است. تصاویر اراده این نوجوان باورنکردنی است و بازتاب‌های زیادی داشته است.

به گزارش تازه‌نیوز، آریا پرمانا (Arya Permana) اهل اندونزی، نوجوانی که زمانی چاق ترین پسر جهان نامیده می‌شد، پس از کاهش بیش از نیمی از وزن بدن خود، تغییر ظاهر چشمگیری داشته است و حتی به او لقب خوش تیپ داده‌اند. او آنقدر چاق بود که زیر دوش حمام جا نمی شد و برای استحمام باید بیرون از خانه در استخری که مخصوص او ساخته شده بود خودش را می شست. اما پس از شروع یک رژیم غذایی شدید و تمرین روتین با یک مربی شخصی مشهور، این نوجوان ۱۶ ساله اکنون به وزن مناسب سنش رسیده است.

چاقترین پسر جهان

 

یکی از نمایندگان اندونزی دِدی مولیادی (Dedi Mulyadi) که برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ با آریا به دلیل جثه بزرگش ملاقات کرد، تصاویری از این دگرگونی را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشت. آریا ۹ ساله در آن زمان در سنگین ترین وزن خود یعنی ۱۹۰ کیلوگرم بود که از وزن یک بچه فیل آفریقایی سنگین تر است.

دِدی در اینستاگرام خود گفت که آریا را هنگام دریافت درمان پزشکی در بیمارستان ملاقات کرده است و او در حال بازی پلی استیشن همراه با پدر و مادرش روی تخت بیمارستان دراز کشیده بود.
چاق‌ترین پسر دنیا پس از لاغری

 

تصویر دیگری که دِدی به اشتراک گذاشته آریا جوان را در حال آماده شدن برای شستن توسط مادرش در استخری که مخصوص او در باغچه پشتی خانه ساخته شده است، نشان می دهد.

دو عکس آخر عکس های جدید آریا هستند. به نظر می رسد او وزن مناسبی برای یک نوجوان ۱۶ ساله دارد و در حالی که دستاوردهای خود را به نمایش می گذارد، مشت هایش را گره می کند.

چاق‌ترین پسر دنیا پس از لاغری
دِدی نوشت: «در ۱۲ جولای ۲۰۱۶، یک بار با آریا پرمانا که در بیمارستان حسن سادیکین، باندونگ تحت درمان بود، ملاقات کردم. آریا در آن زمان ۱۹۰ کیلوگرم وزن داشت حالا بدن آریا به طور کلی مثل بچه ها به حالت عادی برگشته است. این بچه با عینک خوش تیپ به نظر می رسد. سالم باش پسرم، آینده ای روشن در انتظار توست.»

آریا توسط مربی شخصی مشهور و بدنساز آدی رای (Ade Rai) متحول شد. رای که بیش از ۶۰۰,۰۰۰ دنبال کننده در اینستاگرام دارد، از سال ۲۰۱۶ همکاری با آریا را آغاز کرد. او ویدیویی از آریا از اولین ملاقاتش و حالا منتشر کرد.

چاق‌ترین پسر دنیا پس از لاغری
رای در آن زمان گفت: «من فقط از او حمایت می کنم. او ورزش را دوست دارد. وقتی هنوز خیلی چاق بود فوتبال را دوست داشت. نوعی حمایتی که می توانم از او انجام دهم این است که با والدینش در مورد اهمیت رعایت یک رژیم غذایی خوب و انگیزه آنها برای حمایت از آریا در ارتباط باشم. آریا اکنون نماد امید است. مردم اکنون می گویند که حتی آریا هم می تواند وزن کم کند، پس چرا من نتوانم؟»

لاغر شدن چاقترین پسر دنیا۱

آریا علاوه بر ورزش و رژیم غذایی، تحت عمل جراحی چاقی نیز قرار گرفت تا سایز معده‌اش را کاهش دهد و اشتهای زیادش را مهار کند. امروز او حدود ۸۷ کیلوگرم وزن دارد که کمتر از نیمی از وزنی است که در سنگین ترین زمان خود داشت.

منبع: روزیاتو

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.