دو سانحه جاده‌ای ۲ کشته و ۱۹ زخمی برجای گذاشت

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: براثر بروز ۲ فقره حادثه رانندگی در مسیرهای ارتباطی خاش- زاهدان و جالق – سراوان ۲ نفر کشته و ۱۹نفر مجروح شدند

به گزارش تازه‌نیوز، وقوع ۲ حادثه رانندگی در مسیرهای ارتباطی خاش- زاهدان و جالق – سراوان ۲ کشته و ۱۹ مجروح برجا گذاشت. فریبرز راشدی رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: پنجشنبه شب بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پراید با یک دستگاه تریلی در مسیر خاش به زاهدان بین پاسگاه جون آباد و چانعلی ۲ نفر از سرنشینان پراید جان خود را از دست دادند.

به نقل از ایران، همچنین واژگونی یک دستگاه تویوتا حامل اتباع بیگانه غیرمجاز صبح جمعه در فاصله هفت کیلومتری جالق – سراوان منجر به مصدوم شدن ۱۹ نفر شد که مصدومان به بیمارستان رازی سراوان منتقل شدند. رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان قاچاق انسان را یکی از عمده مشکلات منطقه ذکر کرد و افزود: متأسفانه به تکرار شاهد این‌گونه حوادث تلخ در محورهای سیستان و بلوچستان هستیم. به گزارش ایرنا، برخی افراد سودجو و فرصت‌طلب اقدام به قاچاق اتباع بیگانه از سیستان و بلوچستان بخصوص در محورهای خاش- سراوان و ایرانشهر به شهرهای مرکزی کشور می‌کنند که مشکلات زیادی برای مردم به وجود می‌آورند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.