واکنش سعید عزت‌اللهی به مرگ مهران سماک +عکس

واکنش سعید عزت اللهی به مرگ مهران سماک پس از آن رخ داد که مشخص شد سماک در کودکی همبازی سعید عزت اللهی در تیمی در بندرانزلی بوده است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از انصاف‌نیوز، شامگاه ۸ آذر و بامداد ۹ آذر ۱۴۰۱ برخی نقاط کشور شرایط عجیب و دور از انتظاری را پس از شکست تیم ملی فوتبال برابر آمریکا تجربه کرد؛ بخش‌هایی از مردم معترض پس از آن بازی در خیابان‌ها شادی همراه با اعتراض داشتند.

حالا گزارش‌ها حاکی از آن است که در همین شرایط عجیب و غریب جوانی ۲۷ ساله به نام مهران سماک در بندرانزلی به کام مرگ افتاده است اما درباره‌ی علت آن روایت‌های متناقضی مطرح می‌شود.

ساعاتی پس از انتشار این خبر مشخص شد بازیکن انزلی‌چی تیم ملی، سعید عزت اللهی، در گذشته در تیمی از رده‌های پایه بندرانزلی با مهران سماک هم تیمی بوده است و همین امر موجب شد تا عزت اللهی به این خبر واکنش نشان دهد.

عزت اللهی با انتشار عکس کودکی خود با سماک که در فضای مجازی بسیار دیده شده بود نوشته‌ای را برای او در استوری خود منتشر کرد؛ نوشته‌ای که فرای ابراز تاسف از این اتفاق مالامال از جملات کنایه‌آمیز، گلایه‌مند و نیازمند رمزگشایی بود!

سعید عزت اللهی در واکنش به مرگ مهران سماک در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

«کاش همیشه تو همون سن می‌موندیم، بدون دغدغه، بدون نفرت، بدون حسادت، بدون جنگ برای کوبیدن همدیگه. حرف برای گفتن زیادی است هم‌تیمی دوران بچگی اما متاسفانه آدم‌ها این روزها غرق در منیت و حسادت و آشفتگی شدن که حتی گوشی برای گفتن این حس‌ها به سختی پیدا میشه یا اصلا نیست. مطمئنا بعد از بازی تلخ دیشب با خبر فوت تو بیشتر دلم آتش گرفت.

تا همین الان هم که این استوری [رو] بزارم نخوابیدم اما رفیق قدیمی اینو بدون این دنیا روز به روز داره از انسانیت کم فروغ‌تر میشه، یه مشت نقاب‌های توخالی که هرکس برای رسیدن به خواسته خودش از هرکس دیگه داره پله میسازه اما کجاست اون وجدان ها و روح انسان هامون…

هی حرف زیاده اما مطمئن باش یک روزی نقاب خیلی ها که افتاد و واقعیتشون معلوم شد اون روز بدجور جواب دل خانواده و داغ مادرت روئ مخصوصا میدن تسلیت به خانواده عزیزت.

این حق جوونامون نیست این حق ایران من نیست حالا اگر با غم یکی دیگه خوشحال میشن اشکال نداره اما آیینه ام از دیدن این جور آدما خجالت میکشه..»

پست سعید عزت اللهی برای مهران سماک

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.