خانم بازیگر با وثیقه آزاد شد

میترا حجار با قید وثیقه آزاد شد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از فارس، ساعاتی پیش برخی منابع از بازداشت میترا حجار، بازیگر سینما خبر دادند، اما گفته می‌شود او امروز به دادسرا احضار شده و با قرار وثیقه آزاد است.

گفتنی است که ساعاتی پیش مهدی کوهیان عضو کمیته پیگیری دستگیری هنرمندان خبر از دستگیری میترا حجار بازیگر و فعال محیط زیست داد.

تسنیم در همین ارتباط نوشت: بعد از ظهر امروز انتشار خبر بازداشت “میترا حجار”  در فضای مجازی دست به دست شد و بعد از مدت کوتاهی به عنوانی یکی از اخبار پربازدید خبرگزاری‌ها تبدیل شد.

انتشار این خبر عاملی بود برای گمانه‌زنی‌های متعدد از سوی مردم و البته برخی فعالان رسانه‌ای تا دلیل بازداشت وی را جست‌وجو کنند که در این بین برخی گمانه‌ها به شایعات مختلفی منجر شد.

درباره این خبر یک منبع آگاه به خبرنگار تسنیم گفت: موضوع بازداشت خانم حجار اصلا صحت نداشته و تکذیب می‌شود و عجله در انتشار خبر از سوی برخی کانال‌های تلگرامی باعث انتشار خبر اشتباه بازداشت ایشان شده است.

به گفته وی خانم حجار تنها برای پاسخ به چند سئوال آنهم برای 2 ساعت احضار شده بود که اکنون ایشان بعد از پاسخگویی به سئوال‌های مورد نظر به  منزل خود بازگشته است.

وی تاکید کرد: به این ترتیب اصلا موضوع بازداشتی مطرح نبوده که اکنون بگوییم ایشان آزاد شده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.