مادر و پسر بعد از ۲۹ سال به هم رسیدند

پسر جوان که ۲۹سال‌ به دنبال مادر گمشده‌اش می‌گشت، او را با کمک کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی تهران پیدا کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، سرهنگ کارآگاه «علی ولیپور‌گودرزی» رئیس پلیس آگاهی پایتخت در این‌باره گفت: اوایل آذر امسال، پسر ۲۹ ساله‌ای به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه و عنوان کرد از زمان تولد با پدرش زندگی می‌کند و مادرش را از وقتی به دنیا آمده، ندیده و با چند سال جست‌وجو نیز نتوانسته است او را پیدا کند.

به نقل از ایران، بنابراین کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی در گام نخست با تحقیقات میدانی پی بردند پسر جوان در بیمارستانی در جنوب تهران به‌ دنیا آمده است.

در شناسنامه پدر این پسر جوان، نام همسر اول پاک شده و وی نام مادر گمشده را به پسرش نگفته است.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به اینکه در تحقیقات بیشتر مشخص شد مادر پسر جوان زنده است و در حال حاضر در تهران زندگی می‌کند، ادامه داد: کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی در گام نخست با بهره‌گیری از روش‌های علمی و اقدامات پلیسی، هویت مادر این پسر جوان را شناسایی و وی را برای تحقیقات ابتدایی به پلیس آگاهی دعوت کردند.

زن میانسال پس از مراجعه به اداره چهارم پلیس آگاهی عنوان کرد ۲۹ سال قبل پس از تولد فرزندش با توجه به اختلاف شدیدی که با همسرش داشته از وی جدا شده و کودک را تحویل او داده و زندگی جدیدی را آغاز کرده است.
این مقام انتظامی گفت: زن میانسال پس از آغاز زندگی جدید و ازدواج مجدد، چندین سال دنبال فرزند خود در تهران گشته اما خانه همسر سابقش را پیدا نکرده و تمام این سال‌ها دنبال فرزند خود بوده است. این مادر و پسر پس از ۲۹ سال جدایی درحالی که به دنبال هم در تهران بودند، با یکدیگر در اداره چهارم پلیس آگاهی مواجه شدند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه یک اختلاف خانوادگی باعث جدایی ۲۹ ساله این مادر و پسر شده بود، خاطرنشان کرد: این مادر و پسر پس از رسیدن به یکدیگر از تلاش‌های کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی که این اتفاق را رقم زدند، تشکر کردند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.