لیس زدن نور پهلوی توسط سگ خبرساز شد! +عکس

«‏شهبانو فرح بیش از هر کسى مى‌تواند داستان‌هاى سگ سیاه شاه را براى نور روایت کند. گاهى بنو سرش را توى بشقاب شهبانو یا اشرف یا ملکه مادر مى‌کرد. کسى حق اعتراض نداشت.»

به گزارش تازه‌نیوز، عطاءالله مهاجرانی، فعال سیاسی خارج کشور در صفحه شخصی خود در توئیت نوشت: اتفاقا پدربزرگ خانم نور! یک سگ غول پیکر سیاه مکزیکى داشت اسمش بنو بود. شاه با بنو صبحانه مى‌خورد نه با شهبانو یا فرزندان، نه حتى با اوسا اسدالله و مهمانان. بنو موقع ضیافت هم روى میز غذا مى‌رفت و سرش را توى ظرف غذاها مى‌کرد و از بشقاب ملکه مادر هم مى‌خورد و شاه قاهقاه مى‌خندید.

در دوم بهمن ١٣۵٧ که شاه با دو هواپیماى جمبوجت از ایران به مصر رفت. یک هواپیما پر از چمدان و صندوقچه بود. روى صندلى‌ها هم به جاى مسافر چمدان‌هاى کوچک بود. در هواپیماى دیگر شاه و شهبانو و سگ‌ها و سگبان و آشپزبودند. جایى براى هویدا و نصیرى و خسروداد و رحیمى و ربیعى و همایون نبود.

‏شهبانو فرح بیش از هر کسى مى‌تواند داستان‌هاى سگ سیاه شاه را براى نور روایت کند. گاهى بنو سرش را توى بشقاب شهبانو یا اشرف یا ملکه مادر مى‌کرد. کسى حق اعتراض نداشت. گاه بشقاب روى پاى افراد مى‌افتاد.

شهبانو در جشن تولدش در بیرجند که شتر سوارى کرد، سگش از کیک تولد $۴٠٠ فرانسوى خورد!

بیشتر بخوانید:

توییت عطالله مهاجرانی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.