انتقاد شدید یک مرجع تقلید از ظلم صداوسیما به مردم!

صدا و سیما باید واقعیت ها را بیان کند و سبب رشد فرهنگی و بالا بردن سطح آگاهی عمومی شود.

به گزارش تازه‌نیوز، آیت‌الله نوری همدانی گفتند: امروزه تبلیغات فراوانی در صدا و سیما پخش می‌شود و حال آنکه وقت مردم محترم است و این خود نوعی ظلم به مردم است، صدا و سیما باید واقعیت ها را بیان کند و سبب رشد فرهنگی و بالا بردن سطح آگاهی عمومی شود.

حجاب و عفاف دو مقوله متفاوت هستند بنابراین نباید این دو مقوله با یکدیگر خلط شوند، خیلی ها حجاب ندارند اما عفاف دارند الحمدلله زنان کشور ما عفیف هستند ما مسئولیت داریم این پوششی را که اسلام لازم دانسته رعایت کنیم و در این راه با دقت گام برداریم و با امر به معروف این فرهنگ را در جامعه گسترش دهیم.

این انقلاب برای مردم است و همه ما باید خدمتگزار باشیم، این انقلاب با جهاد و شهادت طلبی همین مردم به پیروزی رسیده و همین مردم با وجود سختی‌های فراوان و فتنه‌های دشمنان، این انقلاب را حفظ کرده‌اند. هیچ‌کس حق ندارد مردم را نسبت به آینده انقلاب ناامید کند.

بیشتر بخوانید:

اولین مسئولیت شما در برابر همین مردم است، باید قدرشناس مردم باشید و به آنها خدمت کنید. با مردم از نزدیک در ارتباط باشید و در میان آنها حضور پیدا کنید و به سخنان و حرف های آنها دلسوزانه گوش کنید و در تلخی معیشت و سختی زندگی با مردم شریک باشید.

وقتی که عده‌ای از مسئولین در رفاه و زندگی اشرافی به سر می برنند اما محرومان و مستضعفین در سختی زندگی می کنند مردم رنج می کشند از این رو در وضع قوانین و نظارت بر اجرای آن همواره مردم را در نظر داشته باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.