قتل شوهر با کمک جوان ۲۸ ساله!

تحقیقات پلیس درباره قتل مرموز مردی که جسدش در صندلی عقب خودرواش کشف شده بود نشان داد که او قربانی نقشه شوم همسرش و مردی آشنا شده است.

بعه گزارش تازه‌نیوز، تحقیقات در این‌باره از اوایل آذرماه امسال با کشف جسد مردی در جاده بند بهمن در حوالی شهرستان کوار واقع در استان فارس آغاز شد. آن روز مأموران در حال گشت‌زنی بودند که یک خودروی پراید را کنار جاده دیدند. هیچ خبری از راننده و سرنشینان خودرو نبود تا اینکه مأموران در صندلی عقب آن جسدی را که داخل پتو پیچیده شده بود کشف کردند. او صاحب پراید بود و ۴۴سال داشت که با انگیزه‌ای نامعلوم به قتل رسیده بود.

به نقل از ایران، در این شرایط جسد به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات برای رازگشایی از جنایت آغاز شد. درحالی‌که ۱۵روز از کشف جسد می‌گذشت کارآگاهان به اطلاعاتی درباره عامل جنایت دست یافتند و متهم را دستگیر کردند. او که ۲۸سال دارد وقتی تحت بازجویی قرار گرفت اعتراف کرد که با همدستی همسر مقتول دست به این جنایت زده است. به این ترتیب دومین متهم نیز دستگیر شد. سرهنگ حمید افرامن، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: مرد جنایتکار اعتراف کرد که روز حادثه با همدستی همسر مقتول بر سر اختلافاتی که با مقتول داشته وی را در منزلش به قتل رسانده و جسدش را در داخل ماشین وی رها کرده بود. متهمان پس از اعتراف به جنایت راهی زندان شدند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.