مهدی ترابی به دنبال جدایی از پرسپولیس

یک رسانه یونانی از تلاش مهدی ترابی ملی پوش پرسپولیس برای جدایی از این تیم و انتقال به لیگ یونان پرده برداشت.

به گزارش تازه‌نیوز، مهدی ترابی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که همراه با تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هم حضور داشت، در تلاش است تا تیم جدیدی را انتخاب کند و از پرسپولیس جدا بشود.

این خبری است که سایت SDNA یونان آن را افشا کرده و اقدامات ترابی را برای انتقال به فوتبال اروپا منتشر کرده است.

این رسانه یونانی نوشت: «علاوه بر علیرضا جهانبخش وینگر ۲۹ ساله ایرانی تیم فاینورد که در گزارش نقل و انتقالاتی باشگاه پاناتینایکوس حضور دارد، یک فوتبالیست بین المللی دیگر از این کشور خاورمیانه‌ای وجود دارد که رزومه خود را به خاک یونان ارسال کرده و منتظر تماس با تلفنش است. نام این بازیکن مهدی ترابی وینگر چپ ایرانی است که برای پرسپولیس بازی می‌کند و قراردادش تابستان ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد.»

این رسانه با بر شمردن آمار گل‌ها و پاس گل‌های ترابی در پرسپولیس و تیم ملی ایران و همچنین حضورش در هر سه بازی ایران مقابل انگلیس، ولز و آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ و همینطور اشاره به تیم‌های سابق او از جمله سایپا و العربی قطر، نوشت: «ترابی و نمایندگانش پس از حضور اخیر در جام جهانی قطر به دنبال چیز جدیدی در کارنامه خود هستند.»

به گزارش مهر، هنوز مشخص نیست ترابی برای کدام تیم‌های یونان رزومه خود را ارسال کرده است اما اولین و آخرین تجربه لژیونر بودن این بازیکن چندان موفق نبود. ترابی مهرماه ۱۳۹۹ از پرسپولیس راهی العربی قطر شد اما تنها چند ماه در این تیم دوام آورد و مجدداً به پرسپولیس بازگشت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.