شاکی خصوص ماهان صدرات از تعویق در حکم اعدام خبر داد +عکس

محمدرضا قنبرطلب، یکی از شاکیان ماهان صدرات از بازداشتی‌های حوادث اخیر کشور از توقف حکم اعدام او خبر داد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از اعتمادآنلاین، محمدرضا قنبرطلب، شاکی خصوص ماهان صدرات، از توقف حکم اعدام او خبر داد.

محمدرضا قنبرطلب، یکی از شاکیان پرونده «ماهان صدرات» جوان متولد ۷۸ که در جریان اعتراضات بازداشت و به محاربه متهم شد در توییتر نوشت: «نیمه شب حکم ماهان صدرات متوقف و ظاهرا به تعویق افتاد. صدای مادربزرگ های ماهان و حمایت مردم شریف ایران به مسئولین قوه قضاییه و آیت الله اژه ای و نه هموطنانم به شبکه های معاند و بیگانه شنیده شد. امروز همه باهم فارغ از جناح بندی های سیاسی و اعتقادی برای آرامش کشور متحد هستیم.»

 قنبرطلب در حالی خبر با تردید و قید «ظاهرا» از تعویق حکم اعدام ماهان صدرات خبر داده که پیش از این با انتشار توییت دیگری این خبر را اعلام کرد.

این مطالب را هم ببینید:

شاکی خصوص ماهان صدرات در توییتی که کمی بعد آن را پاک کرد، نوشته بود:

«ملت شریف ایران، به لطف الهی در نیمه شب حکم ماهان صدرات متوقف گردید. صدای مادربزرگ های ماهان ومردم کشورم که با بی اعتنایی به رسانه های بیگانه از آیت الله اژه ای درخواست رافت اسلامی نمودند شنیده شد. یاد ندارم جز روضه ارباب گریه کرده باشم اما امروز در ملاعام برای لغو حکم گریه کردم.

او در ادامه نوشته بود: صدای قبلی ما شنیده شد. ۴۸ ساعت وقت داریم تا فارغ از جناح بندی های سیاسی و اعتقادی با همدلی و وفاق ملی از قوه قضاییه بخواهیم که در خصوص حکم ماهان صدرات با تاسی از سیره اهل بیت علیهم السلام برخورد شود.»

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.