سعادتمند استعفا نداده/ تا ۴۸ ساعت بعد تکلیف «استرا» مشخص می‌شود

دبیر هیات مدیره استقلال با بیان این که در هیات مدیره اختلافی نیست، گفت: سعادتمند استعفا نداده و قرار هم نیست استعفا دهد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از مهر، بهمن نیکخو دبیر هیات مدیره استقلال در پایان جلسه امروز هیات مدیره اظهار داشت: در بین اعضای هیات مدیره و به خصوص بین آقایان خلیل زاده و سعادتمند هیچ اختلاف نظری وجود ندارد و همدلی کامل در هیات مدیره برقرار است. همه اعضای هیات مدیره در کنار هم برای اعتلای یک استقلال ایده آل و جلب نظر هوادار تلاش می کنند. باشگاه های بزرگ و پر هوادار به هرحال حواشی دارند که نباید به آنها اهمیت داد و خیلی آنها را بزرگ کرد.

وی در خصوص شایعه استعفای سعادتمند گفت: ایشان استعفا نداده و با انرژی و انگیزه فراوان مشغول رسیدگی به امور باشگاه است.

دبیر هیات مدیره استقلال در خصوص آخرین وضعیت کارگزار این باشگاه گفت: کارگزار در مقطعی که باشگاه نیاز داشت دست باشگاه را گرفت و باید از آن تشکر کرد. برای ادامه همکاری با این کارگزار در حال مذاکره هستیم و فعلا صحبتی نمی کنم.

نیکخو در خصوص آخرین وضعیت استراماچونی بیان داشت: ما هم یک باشگاه هستیم و باید تابع ضوابط و قوانینی باشیم که وضع می شود و همه باشگاه‌ها از آن تبعیت دارند. اما اینجا در استقلال صرفه و صلاح و البته منافع باشگاه را هم در نظر می‌گیریم. در مورد آقای استراماچونی نیز نهایتا تا ۴۸ ساعت آینده باشگاه به صورت دقیق اطلاع رسانی می کند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.