بازسازی صحنه و نحوه شهادت آرمان علی‌وردی با حضور یک متهم زن در اکباتان تهران +تصاویر

میزان نوشت: برسی صحنه جرم وقوع جنایت منتهی به شهادت شهید آرمان علی ورردی با حضور بازپرس پرونده شهرک اکباتان انجام شد.

به گزارش تازه‌نیوز، میزان نوشت: صبح امروز یکشنبه ۲۷ آذر بررسی صحنه جرم جنایت منتهی به شهادت شهید آرمان علی ورردی با حضور بازپرس پرونده، تیم تشخیص بررسی صحنه جرم قوه قضاییه و پلیس آگاهی تهران بزرگ در شهرک اکباتان انجام شد.

در جریان بازسازی صحنه شهادت آرمان علی‌وردی، متهمان پرونده به تشریح اقدمات خود در شب حادثه پرداختند تا نقش هرکدام از آن ها در وقوع این جنایت مشخص گردد.

گفتنی است طلبه جوان شهید آمان علی‌وردی در ناآرامی‌های چهارشنبه ۴ آبان سال جاری در شهرک اکباتان بر اثر جراحت شدید ناشی از حمله اغتشاشگران مجروح و به بیمارستان منتقل شد و در نهایت به فیض رفیع شهادت نائل آمد.

این مطالب را هم ببینید:

شهید علی‌وردی ۲۱ ساله، طلبه بسیجی و مربی کانون تربیتی حوزه بود.

یک روز پس از شهادت شهید علی وردی، علی صالحی دادستان تهران با اعلام خبر تشکیل پرونده ویژه قضایی در دادسرای عمومی و انقلاب تهران، دستور ویژه‌ای را برای شناسایی عوامل شهادت این طلبه بسیجی در اکباتان، صادر کرد.

بررسی-صحنه-جرم--منتهی-به-شهادت-شهید-آرمان-علی-ورردی-13 بررسی-صحنه-جرم--منتهی-به-شهادت-شهید-آرمان-علی-ورردی-13 بررسی-صحنه-جرم--منتهی-به-شهادت-شهید-آرمان-علی-ورردی-13 بررسی-صحنه-جرم--منتهی-به-شهادت-شهید-آرمان-علی-ورردی-13

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.