نماینده مجلس خبرگان رهبری: قانون حجاب و عفاف با قاطعیت اجرا خواهد شد

نماینده مجلس خبرگان رهبری حجاب و عفاف خط قرمز نظام دانست و گفت: بر اساس مصوبات مراجع عالی نظام، قانون حجاب و عفاف با قاطعیت اجرا خواهد شد.

به گزارش تازه‌نیوز،  نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه حجاب و عفاف خط قرمز نظام اسلامی است، گفته بر اساس مصوبات مراجع عالی نظام، قانون حجاب و عفاف با قاطعیت اجرا خواهد شد.

به نقل از اقتصادنیوز، عباس کعبی نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، در جلسه سخنرانی جهاد تبیین شهرستان بندر امام خمینی(ره) با اشاره به بحث حجاب و عفاف و سیاست‌های نظام در این‌باره گفت: حجاب و عفاف خط قرمز نظام اسلامی است؛ زیرا حجاب از ضروریات دین اسلام است و نظام اسلامی به هیچ وجه از مسئله حجاب و عفاف و غیرت زن ایرانی کوتاه نمی‌آید.

این مطالب را هم ببینید:

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: برنامه نظام اسلامی برای حجاب و عفاف این است که به لطف الهی نهادهایی مشخص با قاطعیت براساس مصوبات مراجع عالی نظام، قانون حجاب و عفاف را در کشور اجرایی و عملیاتی خواهند کرد.

وی ادامه داد: نقطه ضعف غرب بحث از زنان با کرامت، باحجاب و دانا و توانا است و زنان با حجاب و عفاف فرهنگ غربی را به چالش کشیده‌اند؛ به گونه‌ای که در کشورهای غربی تحمل وجود زنان با حجاب و عفاف را نمی‌کنند و آنان را اذیت و آزار داده و به قتل می‌رسانند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.