زندگی عاطفی دشوار دختر ۲۳ ساله‌ای که شبیه کودکان ۸ ساله است! +تصاویر

رابطه یک مرد با زن ۲۳ ساله‌ای که در بدن یک دختر ۸ ساله گیر افتاده، انتقادات زیادی را به خود جلب کرده است. بسیاری این مرد را متهم کرده‌اند که چون این زن شبیه دختربچه‌ها به نظر می‌رسد به او جذب شده‌ است.

به گزارش تازه‌نیوز، شانا رِی (Shauna Rae) با تنها ۹۵ سانتیمتر قد و ۲۲.۵ کیلوگرم وزن، سایز یک دانش آموز کلاس سومی را دارد. کاهش رشد او یکی از عوارض جانبی درمان سرطان مغز است که در دوران نوزادی انجام داد و متاسفانه این عدم رشد، یافتن عشق را برایش دشوار کرده است.

شانا ری

اما اخیرا این زن ۲۳ ساله با مردی ۲۶ ساله اهل ولز به نام دن سوایگارت (Dan Swygart) وارد رابطه شده است و قرار ملاقاتشان در قسمت اخیر ریالیتی شوی TLC، مستند شده است.

اما برخی از مردم انگیزه دن از این رابطه را زیر سوال بردند، به‌ویژه پس از اینکه والدین شانا نسبت به اینکه ظاهر بچگانه او ممکن است باعث جذب یک پدوفیل شده باشد ابراز نگرانی کردند.

شانا ری و نامزدش

در ویدیویی که در ماه دسامبر در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد و اخیرا پس از پخش داستان زندگی شانا دست به دست شد، دن از این قرار ملاقات دفاع کرد و توضیح داد که رابطه‌اش را بر اساس اینکه او چه کسی است شکل داده، نه اینکه ظاهرش چه شکلی است. او گفت: «بسیار مهم است که به یاد داشته باشید شانا یک زن ۲۳ ساله فوق العاده است که معلولیت دارد. بنابراین همانطور که در حال ارتباط برقرار کردن با او هستید مهم است که ناتوانی‌اش را بپذیرید و رابطه را بر اساس شخصیتی که دارد بسازید.»

او در این ویدیو توضیح داد که پس از تماشای فصل اول سریال و الهام گرفتن از قدرت عاطفی شانا با او تماس برقرار کرد و گفت: «او همین زن ۲۳ ساله باورنکردنی و الهام بخش است که کمی قدش کوتاه است.»

مادر و پدر شانا ری

او اعتراف کرد که می‌دانست اگر به این شو بیاید با نفرت پراکنی مواجه می‌شود اما این حجم از انتقادها را منزجرکننده و غیرانسانی توصیف کرد و گفت: «با این حرف‌ها شانا را تهی از انسانیت می‌کنید و این واقعا منزجرکننده است. او یک انسان است و سزاوار این است که با هر کسی که می‌خواهد در ارتباط باشد. من فکر می‌کنم بعضی‌ها از نظر عاطفی به اندازه کافی به بلوغ نرسیده‌اند تا بفهمند می‌توان یک ارتباط عمیق را بر اساس شخصیت شکل داد و نه فقط بر اساس ظاهر.»شانا و دن که چند ماه پیش از طریق شبکه های اجتماعی با هم دوست شدند، حالا هر روز با هم صحبت می‌کنند. دن مرتب در سفر است و شانا اعتراف کرد که نمی‌داند رابطه‌شان چطور پیش خواهد رفت.

کودکی شانا ری

شانا شش ماهه بود که تشخیص داده شد مبتلا به تومور مغزی تهاجمی است. او تحت عمل جراحی قرار گرفت و سه سال شیمی درمانی انجام داد. با آنکه درمان موفقیت آمیز بود، غده هیپوفیز او را که با تولید هورمون‌ها بر بسیاری از عملکردهای بدن نظارت دارد، عملا غیرفعال کرد و درنتیجه رشد او متوقف شد.

منبع: روزیاتو

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.