ترکیب احتمالی استقلال برابر ملوان/ تغییرات در تیم ساپینتو!

با بازگشت عارف غلامی و روزبه چشمی به ترکیب اصلی، استقلال شاهد تغییراتی در ترکیبش خواهد بود.

به گزارش تازه‌نیوز، هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر از امروز آغاز می شود و استقلال چاره ای جز پیروزی برابر ملوان ندارد. دو شکست بد موقع برابر تراکتور و سپاهان باعث شده تا آبی ها از صدر جدول فاصله بگیرند و چیزی جز کسب سه امتیاز در بازی امروز، تیم ساپینتو را بیش از قبل با مشکل مواجه خواهد کرد.

به نقل از ورزش سه، با بازگشت روزبه چشمی و عارف غلامی به ترکیب اصلی، کادرفنی استقلال چاره ای جز انجام چند تغییر در ترکیب تیمش ندارد. انتظار می رود که ریکاردو ساپینتو نسبت به دیدار قبل برابر سپاهان، تیمش را با آرایش جدیدی روانه میدان کند.

* کاپیتان استقلال همچنان به دلیل مصدومیت از میادین به دور خواهد بود و علیرضا رضایی امروز نیز وظیفه حراست از دروازه تیمش را بر عهده دارد. پس از اشتباه مرگبار روی گل نخست سپاهان، حالا رضایی در تلاش است تا این موضوع را جبران کند.

* با کنار گذاشته شدن سیاوش یزدانی، اکنون ساپینتو می تواند یک بار دیگر از زوج عارف غلامی و رافائل سیلوا در خط دفاعی استفاده کند. عارف مصدومیت را پشت سر گذاشته و مشکلی برای همراهی تیمش ندارد.

* در روزهایی که کوین یامگا به عنوان مدافع راست به میدان می رفت، استقلال عملکرد بهتری داشت. انتظار می رود او به این پست بازگردد. در سمت چپ نیز سلمانی انتظارات را برآورده نکرد و ممکن است که ساپینتو ترجیح دهد تا ابوالفضل جلالی را از ابتدا به میدان بفرستد.

* با بازگشت روزبه چشمی به ترکیب اصلی، او بازوبند کاپیتانی را بر دست می بندد. امید حامدی فر که در دیدار قبل خوب و موثر ظاهر شد، می تواند زوج روزبه در این بازی باشد. آرش رضاوند نیز مصدومیت را پشت سر گذاشته و مشکلی برای همراهی تیمش ندارد.

* استقلال در این بازی نیازمند پیروزی است و ساپینتو باید با تمام قوا به میدان برود. وینگرهای بوشهری آبی پوشان می توانند امروز پس از چند بازی، یک بار دیگر در کنار هم به میدان بروند. آبی ها معمولا با حضور همزمان مهدی قایدی و محمد محبی، عملکرد بهتری داشته اند.

* ارسلان مطهری تنها امید گلزنی استقلال در روزهای اخیر است و امروز نیز تنها گزینه خط حمله تیم ساپینتو به شمار می رود.

ترکیب احتمالی استقلال برای بازی با ملوان:

علیرضا رضایی – رافائل سیلوا – عارف غلامی – کوین یامگا – ابوالفضل جلالی – روزبه چشمی – امید حامدی‌فر – آرش رضاوند – مهدی قایدی – محمد محبی – ارسلان مطهری

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.