رئیس موساد با اعلام حمله در اصفهان نشست امنیتی را ترک کرد

رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که رئیس دستگاه جاسوسی این رژیم همزمان با اعلام خبر حمله در اصفهان نشست امنیتی-سیاسی هیأت وزیران را ترک کرده و دیگر به آن بازنگشته است.

به گزارش تازه‌نیوز، منابع صهیونیستی، صبح امروز (دوشنبه)، جزئیات جدیدی از تحرکات مقامات این رژیم همزمان با اعلام خبر حمله در ایران منتشر کردند.

به نقل از فارس، پایگاه خبری «عرب۴۸»، امروز، به نقل از شبکه صهیونیستی «کان» گزارش داد که «دیوید بارنیع» رئیس دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) نشست امنیتی-سیاسی این رژیم را کمی قبل از ساعت ۲۲ به وقت فلسطین اشغالی  (حوالی ۲۳:۳۰ به وقت ایران)  ترک کرده است.

طبق این گزارش، رئیس موساد پس از انتشار خبر ریزپرنده‌ها در اصفهان دیگر به نشست امنیتی-سیاسی باز نگشته است.

این گزارش در حالی منتشر شده است که روزنامه آمریکایی «وال استریت ژورنال»، شامگاه یکشنبه، مدعی شد رژیم صهیونیستی پشت حمله تروریستی شکست‌خورده به مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع ایران در اصفهان قرار داشته است.

این مطالب را هم ببینید:

وزارت دفاع و پیشتبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، صبح روز یکشنبه، به دنبال انفجار در یکی از مجتمع‌های کارگاهی این وزارتخانه در اصفهان اعلام کرد: «شامگاه هشتم بهمن ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۳:۳۰ حمله ناموفق با استفاده از ریزپرنده به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع صورت گرفت و خوشبختانه با پیش بینی ها و تمهیدات پدافندی صورت گرفته یکی از آن‌ها مورد اصابت پدافند هوایی مجتمع و دو فروند دیگر آن‌ها در تله های پدافندی گرفتار و منفجر شدند.»

در ادامه این بیانیه آمده بود: «خوشبختانه این تهاجم ناموفق تلفات جانی نداشته و آسیب جزیی به سقف کارگاه وارد کرده که به فضل الهی خللی در تجهیزات و ماموریت های مجموعه ایجاد نکرده است.»

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.