سرنوشت نامعلوم ۲ قربانی حادثه سقوط گَرگر در الیگودرز

جسد ۲ قربانی حادثه سقوط گَرگر در الیگودرز هنوز پیدا نشده است.

به گزارش تازه‌نیوز، محمد قدمی با اشاره به وقوع حادثه سقوط « گرگر » در شهرستان الیگودرز و مرگ ۳ نفر در این حادثه، اظهار داشت: در جریان جستجوی تیم‌های امداد و نجات هلال احمر جسد یک نفر را در رودخانه «زز» این شهرستان پیدا کردند.

وی با بیان اینکه متأسفانه هنوز پیکر ۲ نفر دیگر این حادثه پیدا نشده است، عنوان کرد: در حال حاضر نیز در منطقه و شهرستان شاهد بارندگی هستیم، طول می‌کشد که پیکر این دو نفر را پیدا کنیم.

به نقل از رکنا، مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان با تاکید بر اینکه امیدواریم که شدت جریان آب رودخانه، پیکر این دو نفر را به سمت خوزستان نبرده باشد، تصریح کرد: شرایط آب و هوایی در منطقه خراب است، ما در منطقه پایگاه امدادی داریم، آب رودخانه گل آلود است و باید مقداری آب رودخانه زلال شود و از شرایط خروشان بودن خارج شود تا کار پیدا کردن اجساد تسریع پیدا کند.

بنا بر این گزارش، در حادثه سقوط «گَرگر» طی روز ۱۱ بهمن ماه امسال، چهار نفر از اعضای یک خانواده و یک نفر از اهالی روستای «سرتنگ برزه» بخش «زز و ماهرو» الیگودرز در رودخانه «زَز» سقوط کردند که در این حادثه دو نفر نجات پیدا کردند و سه نفر دیگر جان خود را از دست دادند که با اقدامات جمعیت هلال احمر تا کنون جسد یک نفر از جانباختگان این حادثه پیدا شده است.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.