واکنش شهاب حسینی به توهین به زنان: تلویزیون بی‌صاحب و بی‌اندیشه با عده‌ای معلوم‌الحال پوسیده‌مغز

در واکنش به توهین عجیب ابوالقاسم طالبی در برنامه هفتِ بهروز افخمی به بانوان سینماگر، شهاب حسینی پیامی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از رویداد۲۴، در بخش‌هایی از پیام شهاب حسینی در واکنش به توهین برنامه هفت به زنان سینماگر آمده: پیامی به بانوان همکار گرانقدر و عزیز که خانواده ما در عرصه هنر سینما هستند و به یمن حضورشان به خصوص در عرصه بازیگری، تاریخ سینمای این مرز و بوم به وجودشان می‌بالد و بسیاری شاهد خلاقیت و عواطف بی‌نظیر ایشان بر پرده نقره‌ای و صفحه تلویزیون بوده‌ایم. به عنوان یک کار آموز بازیگری همواره هنر هنرمندان بانوی همکارم را در خلق و ارائه شخصیت، آن هم تنها به وسیله قرص ماه صورتشان و نه هیچ یک از ابزارهای مرسوم سینمای جهان برای بازیگران زن، ستوده‌ام و حیرت زده توان حسی و عاطفی آنان در خلق و ارائه شخصیت‌های ماندگار بوده‌ام.

در همین ارتباط ببینید: ویدئو| توهین و تمسخر زنان سینماگر در برنامه سینمایی هفت تلویزیون

بانوان همکار گرامی، مبادا باد … عده‌ای معلوم الحالِ پوسیده مغز که بسترِ بی‌صاحب و بی‌اندیشه تلویزیون فعلی را جولانگاه عقده گشایی خود برای نجات از پرتگاه فراموشی و بی‌ارزشی کرده‌اند، بر دامان بلند شما خط و خشی از غم بیفکند.

تاریخچه ناچیزشان اظهر من الشمس است.

این یکی چون دکتر فاستوس روح خود را به … فروخته و آن دیگری چون … مدام در کمین عزل … بوده که جایگزین او شود و بر آثار ناتمام بی‌ثمرش بیفزاید. شکل کارتونی برنامه بی‌مغزشان چون داستان های کلیله و دمنه گفتگوی … در باب آهوان بود.

مادران و خواهران همکارم. آسمان هنر سینمای این سرزمین به خورشید وجودتان همواره روشن بوده، هست و به کوری چشم خفافیش، خواهد ماند.

برادر، پسر، پدر، عمو، دایی و خلاصه همخون شما، سید شهاب الدین حسینی

این مطالب را هم ببینید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.