مدارس این مناطق فردا چهارشنبه ۱۹ بهمن تعطیل است

مدیرکل ستاد بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت:با توجه به وزش باد شدید در نقاط مرکزی سیستان و بلوچستان نحوه آموزش مدارس در نوبت صبح و عصر تمامی مقاطع تحصیلی در شهرستان‌های زاهدان، میرجاوه و منطقه نصرت آباد فردا به غیرحضوری تغییر یافت.

به گزارش تازه‌نیوز، مجید محبی، مدیرکل ستاد بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت آموزشی در مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در شهرستان‌های زاهدان، میرجاوه و منطقه نصرت آباد فردا چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه غیرحضوری خواهد بود.

به نقل از ایرنا، وی ادامه داد: از ظهر چهارشنبه تا عصر پنجشنبه ۲۰ بهمن شاهد وزش باد شدید همراه با گرد و خاک از سمت غرب تا جنوب غرب خواهیم بود، که زاهدان، میرجاوه، تفتان، خاش، سراوان، سیب سوران، گلشن، مهرستان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

مدیرکل ستاد بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد در مناطق مستعد همراه با خیزش گرد و خاک خواهد بود و باعث نفوذ گرد و غبار به شمال استان و کاهش کیفیت هوا و اختلال در حمل و نقل خواهد شد و احتمال خسارت به گلخانه‌ها و سقوط اجسام از ارتفاع و شکستن درختان و سقوط تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهر دور از انتظار نیست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.