فرزاد حسنی: منتظر بازی در فیلم دفاع مقدسی بودم؛ امیدوارم باقیات صالحات شود

بازیگر فیلم هایپاور گفت: اگر نقش‌هایی که درباره دفاع مقدس و شهدا پیشنهاد شود می‌پذیرم. سالها بود منتظر بودم و توقع بازی در چنین کاری را داشتم.

به گزارش تازه نیوز، فرزاد حسنی در حاشیه اکران فیلم هایپاور درباره مهمترین عوامل انتخاب فیلم‌ها برای بازیگری اظهار داشت: برای این فیلم، نه به نقش نگاه کردم نه به کارگردان، داستان حضورم در هایپاور که دفاع مقدسی و برای خانواده ارتش است، فرق داشت، اما در کارهای دیگر که هنر برتری دارد باید نقش برای من مطلوب باشد تا انتخاب کنم.

به نقل از ایرنا، حسنی افزود: برخی نقش‌ها خیلی خوب است اما کارگردان فرد عادی و ناشناس است، ترجیح می‌دهم آن نقش خوب را انتخاب کنم؛ اما اگر نقش مانند نقشی که در هایپاور داشتم باشد، حتما می‌پذیرم و بازی می‌کنم. باز هم اگر نقش‌هایی که درباره دفاع مقدس و شهدا پیشنهاد شود می‌پذیرم. سالها بود توقع چنین کاری را داشتم. بسیار از پیشنهاد کارگردان (هادی محمدپور) فیلم لذت بردم. امیدوارم این کار باقیات صالحات من شود.

بازیگر فیلم هایپاور درباره حضورش در جشنواره گفت:‌ وظیفه خود می‌دانستم که فیلمی که در آن نقش داشتم و اکران شده در خدمت دوستانم در حوزه رسانه باشم.

این مطالب را هم ببینید:

کارگردان هایپاور مانند خود اثر صاف و صادق است

وی درباره نتیجه نهایی فیلم هایپاور توضیح داد:‌ هروقت در هر جایی قرار می‌گیرم به آن جایگاه واقف هستم، اگر بازیگر هستم بازی می‌کنم، اگر منتقد باشم آن اثر را نقد و بررسی می کنم، از جایگاه نقد باید بگویم هایپاور به عنوان فیلم اول هادی محمدپور است، قطعا کم و کاستی هم دارد.

حسنی گفت:‌ کارگردان هایپاور مانند خود اثر صاف و صادق است،‌ در فیلم جنگنده‌ها مسلح نبود ، وقتی از او پرسیدند صادقانه گفت «نتوانستم موشک ببندم»؛ او در کارهای بعدی مانند فیلم‌سازهایی می‌شود که دوست دارید فیلم‌هایش را ببینید.

جشنواره بین‌المللی فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ش بهمن ۱۴۰۱ به دبیری مجتبی امینی در دو پردیس سینمایی ملت و برج میلاد برگزار می‌شود. امسال ۲۴ فیلم در بخش سودای سیمرغ در جشنواره فیلم فجر به رقابت می‌پردازند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.