تازه‌ترین گزینه هدایت تیم ملی ایران

زمانی که مارک ویلموتس با قرارداد چند میلیون دلاری با تیم ملی به عراق و بحرین باخت و اردوی تیم ملی را ترک کرد، فدراسیون فوتبال یک مربی خارجی از دل لیگ برتر برای تیم ملی انتخاب کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، مربی‌ای که فدراسیون فوتبال بعد از ترک اردوی تیم ملی از سوی مارک ویلموتس روی او دست گذاشت کسی نبود جز اسکوچیچ، سرمربی صنعت  نفت. دراگان انتخابش با انتقادهای زیادی همراه بود اما او سریع ترین صعود تیم ملی به جام  جهانی را رقم زد. آن هم در یک شرایط سخت و باور نکردنی. در نهایت به این بهانه که مدیریت تیم از دست او رها شده است، در آستانه جام جهانی اخراج و جای خود را به کارلوس کی روش داد.

به نقل از خبرورزشی، خیلی‌ها امروز این سوال را مطرح می‌کنند آیا اگر با اسکوچیچ به جام جهانی می‌رفتیم سنگین تر از شکست ۶-۲ را تجربه می‌کردیم و آیا در برابر آمریکا با بیش از یک گل شکست می‌خوردیم؟ ظاهرا قرار است این پروسه در تیم ملی تکرار شود! این بار مردی که مورد توجه اعضای هیات رئیسه برای سرمربیگری تیم ملی ایران قرار گرفته است، کسی نیست جز خمس، مربی اسپانیایی تراکتور که در این تیم تحول ایجاد کرده است.

این مربی روز گذشته بار دیگر در برابر خبر نشریه آس اسپانیا مبنی بر حضور در راس کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران و اکنش نشان داد و گفت: در خصوص موضوعی که بستگی به من ندارد، حرفی ندارم. کارم را در تراکتور انجام می‌دهم و همه چیز در آینده مشخص می‌شود.

در آستانه نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال که روز ۲۳ بهمن در شهر چوار برگزار می‌شود، خیلی‌ها می‌گویند یکی از احتمالات می‌تواند انتخاب خمس به عنوان سرمربی جدید تیم ملی باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.