ادعای اسرائیل: ایران از فرصت زلزله در سوریه سواستفاده خواهد کرد

یک مقام ارشد امنیتی اسرائیل گفت که در بمباران تجهیزات ایرانی که «تحت پوشش کمک‌های بشردوستانه» به سوریه ارسال می شود، تردید نخواهد کرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از اعتمادآنلاین، اسرائیل مدعی شد:« اطلاعاتی وجود دارد که نشان می‌دهد ایران ممکن است از شرایط سوریه پس از زلزله استفاده و سعی به انتقال محموله های سلاح به حزب‌الله لبنان تحت پوشش کمک‌های بشردوستانه کند.»

به گزارش «اسپوتنیک» یک مقام ارشد امنیتی اسرائیل در اظهاراتی که توسط روزنامه عبری «معاریو» منتشر شد، گفت: اسرائیل در بمباران تجهیزات ایرانی که تحت پوشش کمک های بشردوستانه به سوریه ارسال می شود، تردید نخواهد کرد.

این مطالب را هم ببینید:

وی مدعی شد: تهران در گذشته نیز تلاش کرده بود تا تجهیزات و تسلیحات را تحت پوشش کامیون های میوه و تره بار انتقال دهد. اسرائیل نظارت روزانه بر آنچه ایران به سوریه منتقل می کند را در تمام مناطق تشدید کرده و نیروهای اطلاعاتی اسرائیل در تلاش برای یافتن کامیون های ایرانی و محتویات آن ها هستند.  ایران از طریق عراق و سپس سوریه به حزب الله لبنان سلاح منتقل می کند؛ بمباران چند روز پیش کامیون ها در مرز عراق و سوریه نیز به اسرائیل نسبت داده شده بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.