رفیق کشی پس از مصرف شیشه در کن سولقان!

مرد جوان که موادمخدر از نوع شیشه مصرف کرده بود، رفیق خود را به ضربه چاقو به قتل رساند.

به گزارش تازه‌نیوز، ساعت ۳ بامداد امروز سه‌شنبه بیست و پنجم بهمن‌ماه، درگیری مرگباری در یک خانه‌ کارگری در روستای کشار بالا منطقه کن سولقان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد. با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۴۲ کن، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت به همراه محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

به نقل از تسنیم، تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوانی مواجه شدند که از ناحیه سینه هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های ابتدایی نیز نشان می‌داد عامل قاتل پس از ارتکاب جنایت متواری شده است. تحقیقات تیم جنایی حکایت از آن داشت، مقتول با دو نفر دیگر در خانه کارگری ابتدا موادمخدر (شیشه) مصرف کردند و سپس با یکدیگر درگیر شدند که در جریان این نزاع، مقتول از سوی مرد جنایتکار هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته است.

تیم جنایی پس از دریافت این سرنخ مهم با اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های تخصصی متوجه شدند، قاتل پس از ارتکاب جنایت از روستا خارج نشده و در مکانی در نزدیکی جاده اصلی مخفی شده است که کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در ادامه متهم را در یک عملیات غافلگیرانه بازداشت کردند. متهم در بازجویی‌های اولیه به جرم قتل مرد جوان با یک ضربه چاقو در خانه کارگری اعتراف و عنوان کرد تحت تاثیر موادمخدر (شیشه) دست به این جنایت هولناک زده است.

با دستور محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.