نقشه فرار قاتل از کشور ناکام ماند

درگیری سرنشینان ۲ خودروی پراید و پژو بر سر چشم در چشم شدن، با جنایت پایان یافت.

به گزارش تازه‌نیوز، شامگاه جمعه گذشته به قاضی محمدحسین زارعی خبر رسید که جوانی ۲۵ساله در درگیری با ضربه چاقویی به قتل رسیده است. با انجام تحقیقات مشخص شد که مقتول به همراه دوستش سوار بر خودروی پرایدی بودند که با سرنشینان یک خودروی ۲۰۶ درگیر شدند و به مشاجره پرداختند. در جریان این درگیری، ناگهان یکی از سرنشینان خودرو با چاقو ضربه‌ای به مقتول زده و بعد فرار کردند.

به نقل از همشهری، به‌گفته دوست مقتول، سرنشینان خودرو ۲مرد و یک زن جوان بودند که مشخصات آنها در اختیار تیم جنایی قرار گرفت و تحقیقات برای بازداشت هر ۳نفرشان آغاز شد. با انجام تحقیقات بیشتر و بررسی دوربین‌های مداربسته، هویت هر ۳متهم به‌دست آمد و مشخص شد که آنها از محل زندگی‌شان گریخته‌اند. ردیابی‌ها آغاز و مشخص شد که آنها به شهر تبریز فرار کرده‌اند و قصد دارند تا به‌صورت غیرقانونی از کشور خارج شوند. با این سرنخ، مأموران راهی شهر تبریز شدند و متهمان را پیش از خروج از کشور، دستگیر کردند.

آنها دیروز برای انجام تحقیقات به دادسرای جنایی تهران منتقل شدند که عامل جنایت گفت: ما سوار پژو بودیم و در خیابان می‌چرخیدم که ناگهان با سرنشینان پراید، چشم در چشم شدیم. بر سر همین مسئله پیش‌پاافتاده، درگیری میان ما و سرنشینان پراید شکل گرفت. آنها اما بی‌خیال نمی‌شدند و حاضر نبودند دعوا را پایان بدهند. هرچه ما می‌گفتیم زشت است، دختر همراه ماست، فایده‌ای نداشت. ناگهان عصبانی شدم و نتوانستم خشمم را کنترل کنم. با چاقو به سمت سرنشینان پراید حمله کردم و به یک نفر از آنها ضربه‌ای زدم. اما فکرش را نمی‌کردیم که همین یک ضربه به قیمت جان پسر جوان تمام می‌شود. وقتی این موضوع را متوجه شدیم، تصمیم گرفتیم قاچاقی از کشور خارج شویم اما پیش از فرار از کشور، دستگیر شدیم. متهم به قتل، بازداشت شده و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.