ترکیب احتمالی استقلال برابر نساجی

شاگردان ساپینتو امروز برابر تیم سرمربی پرسپولیس به دنبال ۳ امتیاز بازی خارج از خانه هستند.

به گزارش تازه‌نیوز، تیم استقلال امروز در چارچوب هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۵ میهمان نساجی مازندران است. آبی ها برای اینکه از رقبای خود در صدر جدول عقب نیفتند به دنبال کسب ۳ امتیاز برابر تیمی هستند که در ورزشگاه خانگی رقب قدری محسوب می شود.

به نقل از خبرورزشی، اما کادر فنی استقلال از نفرات احتمالی زیر برای این دیدار استفاده خواهد کرد:

کاپیتان سید حسین حسینی سنگربان اصلی آبی‌پوشان در بازی امروز خواهد بود. رافائل سیلوا به همراه عارف غلامی انتخاب‌های اصلی ساپینتو در قلب دفاع استقلال هستند و کوین یامگا، دفاع راست و ابوالفضل جلالی در دفاع چپ به بازی گرفته می‌شوند.

این مطالب را هم ببینید:

روزبه چشمی در بهترین روزهای دوران حرفه ای خود به سر می برد. بازیکنی که حسابی مورد اعتماد ساپینتو است. در کنار او، سعید مهری و آرش رضاوند نیز در خط میانی به میدان می روند تا خط هافبک استقلال به مانند بسیاری از بازی‌های قبل، بدون تغییر باشد.

مهدی قایدی با درخشش در چند بازی اخیر به مهره ثابت ساپینتو تبدیل شده و به همراه محمد محبی بال‌های هجومی استقلال را در بازی امروز تشکیل می‌دهند.

ارسلان مطهری که در بازی هفته گذشته در ترکیب اصلی حضور نداشت و در نیمه دوم وارد زمین شد و موفق به گلزنی شد در بازی امروز به احتمال فراوان به جایگاه ثابت خود در نوک حمله آبی‌ها بازخواهد گشت.

ترکیب احتمالی استقلال:

حسینی، سیلوا، غلامی، یامگا، جلالی، چشمی، مهری، رضاوند، قایدی، محبی و مطهری.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.