قیمت طلا،سکه و ارز سه‌شنبه ۹ اسفند

دلار توافقی در نیمه کانال ۵۳ هزار فروخته شد. قیمت سکه امامی به ۳۲ میلیون و ۵۴۰ هزار رسید.

به گزارش تازه‌نیوز، قیمت دلار توافقی امروز سه‌شنبه ۹ اسفند با رشد تقریبا هزار و ۵۰۰ تومانی نسبت به دیروز به نیمه کانال ۵۳ هزار رسید. در بازار طلا نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار ۲۶ هزار تومان درمقایسه با آخرین خرید و‌ فروش‌های دوشنبه رشد داشت و از مرز دو میلیون و ۸۰۰ عبور کرد اما سکه امامی را نزدیک ۷۰۰ هزار تومان کمتر از دیروز یعنی با قیمت ۳۲ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان فروختند.

قیمت دلار توافقی و مرکز مبادله ارز و طلا

به گزارش فرارو، قیمت دلار توافقی امروز سه‌شنبه ۹ اسفند ۵۳ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام شده است. رقمی که کانون صرافان تا ساعت ۱۱ و نیم امروز به‌عنوان میانگین قیمت دلار توافقی اعلام کرده و از رشد هزار و ۴۵۰ تومانی ارزش این اسکناس نسبت به ظهر دیروز حکایت دارد. با این حال براساس اعلام مرکز مبادله ارز و طلا، قیمت دلار امروز برای متقاضیان ارز خدماتی ۴۳ هزار و ۳۰۰ تومان محاسبه می‌شود.

تغییر قیمت دلار

انواع دلار دیروز
امروز
دلار مرکز مبادله ارز و طلا 43 هزار تومان 43 هزار و 300 تومان
دلار توافقی 52 هزار تومان 53 هزار و 450 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز سه‌شنبه ۹ اسفند تا ظهر به دو میلیون و ۸۰۲ هزار تومان رسید. به‌این ترتیب قیمت طلا ۱۸ عیار نسبت به عصر دیروز رشد ۲۶ هزار تومانی را تجربه کرد.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

یکشنبه دوشنبه امروز
دو میلیون و 772 هزار تومان دو میلیون و 776 هزار تومان دو میلیون و 802 هزار تومان

قیمت انواع سکه طلا

قیمت سکه امامی امروز سه‌شنبه ۹ اسفند تا ساعت ۱۱ و نیم طبق اعلام کانون صرافان ۳۲ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان به‌ثبت رسید که این عدد درقیاس با دیروز حدود ۶۰۰ هزار تومان کمتر است. قیمت سکه‌تمام بهار آزادی طرح قدیم با کاهش ۷۲۰ هزار تومانی، ۲۸ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت نیم‌سکه و ربع‌سکه به‌ترتیب ۱۵۰ هزار تومان ۳۰۰ هزار تومان تنزل پیدا کرد و طلا‌فروش‌ها و صراف‌ها آن‌ها را به‌ترتیب ۱۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و ۱۱ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان فروختند. قیمت سکه گرمی، اما با رشد ۱۰۰ هزار تومانی به پنج میلیون و ۹۶۰ هزار تومان ارتقا پیدا کرد.

قیمت انواع سکه

انواع سکه میانگین قیمت دیروز میانگین قیمت امروز
سکه امامی 33 میلیون و 150 هزار تومان 32 میلیون و 540 هزار تومان
تمام‌سکه بهار آزادی 29 میلیون و 460 هزار تومان 28 میلیون و 740 هزار تومان
نیم‌سکه 17 میلیون و 450 هزار تومان 17 میلیون و 300 هزار تومان
ربع‌سکه 11 میلیون و 420 هزار تومان 11 میلیون و 120 هزار تومان
سکه یک گرمی پنج میلیون و 860 هزار تومان پنج میلیون و 960 هزار تومان
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.