لیست بازیکنان رئال‌مادرید و بارسلونا در ال‌کلاسیکوی فردا

تیم‌های بارسلونا و رئال مادرید فردا در چارچوب دور برگشت رقابت‌های لالیگا به مصاف هم می‌روند.

به گزارش تازه‌نیوز، یکی از جذاب‌ترین مسابقه‌های فوتبال فردا راس ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران بین بارسلونا و رئال مادرید در ورزشگاه نوکمپ بارسلون می‌شود دیداری که به الکلاسیکو مشهور است.

این ال‌کلاسیکو در حالی برگزار می‌شود که دیدار رفت دو تیم در رقابت‌های لالیگا با نتیجه ۳-۱ به سود شاگردان کارلو آنچلوتی تمام شده و شاگردان ژاوی با ۹ امتیاز اختلاف و به عنوان یکی از شانس‌های اصلی این فصل از رقابت‌های لالیگا در دیدار برگشت سخت به دنبال انتقام بازی رفت و پیروزی در مقابل تماشاگران خودی هستند.

به نقل از خبرورزشی، اما فهرست نفرات دو تیم دقایقی پیش اعلام شد و یکی از اتفاقات مهم این دیدار بزرگ غیبت پدری و عثمان دمبله دو ستاره مصدوم بارسلونا و همچنین غیبت دیوید آلابا و آلوارو رودریگز برای رئالی‌ها است.

فهرست بارسا:

تراشتگن، آرائوخو، بوسکتس، گاوی، لواندوفسکی، آنسو فاتی، تورس، پنیا، کریستنسن، آلونسو، جوردی آلبا، کسیه، روبرتو، دی‌یونگ، رافینیا، کونده، گارسیا، بالده، توره، تناس و آلارکون.

فهرست رئال مادرید:

کورتوا، لونین، لوپس، کارواخال، میلیتائو، وایخو، ناچو، واسکس، رودیگر، مندی، کروس، مودریچ، کاماوینگا، والورده، شوامنی، سبایوس، آزار، بنزما، وینیسیوس، آسنسیو، رودریگو و ماریانو.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.