تاخیر در پرداخت حقوق با هدف تحریک معلمان؟

یک نماینده مجلس با اشاره به تاخبر در پرداخت حقوق گفت: امکان دارد افرادی بخواهند از روی عمد٬ اقدام به ایجاد نارضایتی و تحریک معلمان و فرهنگیان بکنند.

به گزارش تازه‌نیوز، دانشجو نوشت: احمد حسین فلاحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به موضوع تاخیر در پرداخت حقوق اسفندماه معلمان اظهار کرد: طی تماسی که روز گذشته با مسئولان وزارت آموزش و پرورش درباره علت تاخیر در پرداخت حقوق معلمان داشتم٬ مدعی شدند که سازمان برنامه و بودجه باید اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهد. بعد از آن با سازمان تماس گرفتم و مسئولان این نهاد نیز گفتند که اخلال در سیستم‌های وزارت آموزش و پرورش به وجود آمده و به ما ارتباطی ندارد.

وی افزود: اینکه ۷۰۰ هزار معلم و خانواده را در شب عید ناراضی و نسبت به نظام بدبین کنیم٬ به هیچ وجه قابل قبول نیست و باید بررسی کنیم که مقصر اصلی تاخیر در پرداخت حقوق معلمان٬ آموزش و پرورش بوده و یا سازمان برنامه و بودجه. لذا دولت باید به این موضوع به صورت جدی ورود کند تا مقصر اصلی مشخص شود

فلاحی ادامه داد: البته این احتمال نیز وجود دارد که فردی نفوذی در وزارتخانه یا سازمان برنامه و بودجه وجود داشته باشد که بخواهد به صورت عمدی در جامعه معلمان نارضایتی ایجاد کند.

وی تاکید کرد: امکان دارد افرادی بخواهند از روی عمد٬ اقدام به ایجاد نارضایتی و تحریک معلمان و فرهنگیان بکنند. کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در همین راستا بعد از تعطیلات نوروز جلسه‌ای را برای بررسی این موضوع با حضور مسئولان مربوطه برگزار خواهد کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.