اتفاقی عجیب بعد از برد پرسپولیس

هواداران پرسپولیس با وجود برد مقابل مس رفسنجان از عملکرد تیمشان اصلا رضایت نداشتند.

به گزارش تازه‌نیوز، بعد از شروع مجدد بازی‌های لیگ، پرسپولیس به مصاف مس رفسنجان رفت و موفق شد با برتری مقابل این تیم اختلاف ۴ امتیازی خود را با سپاهان صدرنشین حفظ کند. پرسپولیس درحالی به برتری مقابل مس رسید که اصلا نمایش خوبی نداشت و قرمزها با یک پنالتی جنجالی و البته مشکوک موفق شدند از سد حریف خود عبور کنند. پرسپولیس که در چند بازی اخیر امتیازات زیادی را از دست داده، خوب بازی نمی‌کند و همین موضوع هم صدای هوادارانش را درآورده است.

به نقل از خبرورزشی، تیم یحیی در بازی مقابل مس بیشتر زمان بازی را با یک بازیکن بیشتر انجام داد ولی نتوانست برتری قاطعی را به‌دست بیاورد. حتی در بعضی از دقایق بازی این مس ۱۰ نفره بود که بازی را در اختیار داشت و پرسپولیس را تحت فشار قرار داده بود.

برد پرسپولیس و گرفتن ۳ امتیاز باعث نشد تا هواداران این تیم از گل‌محمدی انتقاد نکنند و نمایش نه‌چندان خوب تیم یحیی در شب برتری مقابل مس، سوژه اصلی پرسپولیسی‌ها بعد از برتری مقابل حریف بود. هواداران این تیم که اصلا از وضعیت تیمشان راضی نیستند ، به شدت به انتقاد از گل‌محمدی و تصمیماتش پرداختند و آن‌طور که مشخص است سرمربی پرسپولیس کار بسیار سختی برای راضی کردن هواداران سرخ خواهد داشت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.