واکنش وزیر کار به درخواست افزایش حقوق و مستمری بازنشستگان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره اختلاف پیش آمده واریز ۲۵ درصد اضافه حقوق مستمری بگیران اظهارکرد: برای این مسئله کارگروهی را گذاشتیم که بررسی می‌کنند و اگر حق با بازنشستگان باشد، حتما شکایت آنها را روی چشم‌مان می‌گذاریم و اعمال می‌کنیم.

به گزارش تازه‌نیوز، سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران درباره اختلاف پیش آمده واریز ۲۵ درصد اضافه حقوق مستمری بگیران اظهارکرد: برخی عزیزان از بازنشستگان ما معتقدند که این موارد اعمال نشده است. ما کارگروهی را برای بررسی این مسئله گذاشته‌ایم چنانچه حق با بازنشستگان باشد و اگر کم و کسری باشد، حتما اقدام می‌کنیم.

به نقل از ایلنا، وی در خصوص اینکه بازنشستگان چگونه می‌توانند شکایت خود را اعلام کنند، گفت: رسیدگی به شکایت بازنشستگان راه و چارچوب دارد؛ اولا شما رسانه‌ها شکایت آنها را منتقل می‌کنید، شما زبان بازنشستگان و آحاد مردم هستید، همین که شما مسئله را منتقل کردید کافی است.

مرتضوی یادآور شد: جلسات قبل هم این مشکلات را گفتید من یادداشت کردم و با مسئولان مربوطه صحبت کردم، دوستان ما معتقدند که اعمال کرده‌اند بعضا هم گفته شده که یکسری مشکلاتی وجود دارد که اعمال نشده است برای این یک کارگروهی گذاشتیم که بررسی می‌کنند و اگر حق با بازنشستگان باشد، حتما شکایت آنها را روی چشم‌مان می‌گذاریم و اعمال می‌کنیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.