ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی قهرمانی با نساجی

پرسپولیس به احتمال زیاد، بدون تغییر نسبت به بازی قبل به مصاف نساجی خواهد رفت.

به گزارش تازه‌نیوز، هفته پایانی لیگ برتر از راه رسید و پرسپولیس به عنوان مدعی اصلی قهرمانی در این فصل فردا باید به مصاف نساجی مازندران برود. دیداری که قرار است در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار شود و شاگردان یحیی گل محمدی با کسب یک پیروزی بیرون از خانه می توانند قهرمانی شان را در رقابت های این فصل فوتبال ایران قطعی کنند. قرمزها در بازی قبلی خود مقابل گل گهر به برتری پرگل ۴ بر صفر رسیدند و حالا از تمرینات پرسپولیس خبر می رسد که گل محمدی قصد دارد تیمش را بدون تغییر نسبت به دیدار با گل گهر به مصاف نساجی بفرستد.

به نقل از خبرورزشی، علیرضا بیرانوند مطابق معمول بازی های گذشته انتخاب اول یحیی خواهد بود و درون دروازه قرار خواهد گرفت. بیرانوند که مدعی اصلی گرفتن دستکش طلای این فصل به حساب می آید می خواهد با کلین شیت در بازی با نساجی هم به قهرمانی تیمش کمک کند و هم خودش به عنوان مهمی دست یابد.

در قلب خط دفاعی مرتضی پورعلی گنجی و گئورگی گولسیانی بازی خواهند کرد. این دو بازیکن بیشترین حضور را کنار هم در این فصل داشتند و هماهنگی خوبی با هم دارند. گولسیانی در مجموع رقابت های لیگ و جام حذفی بهترین گلزن پرسپولیس است و مرتضی هم در بازی های اخیر تیمش ،عملکرد بسیار خوبی داشته و به روزهای خوبش برگشته است. دانیال اسماعیلی فر بعد از نمایش های بسیار خوب در بازی های اخیر، جای خود را در ترکیب اصلی پرسپولیس تثبیت کرده و در سمت چپ خط دفاعی هم علی نعمتی بازی خواهد کرد.

میلاد سرلک برای بازی در پست شماره ۶ انتخاب اصلی گل محمدی است و اگر این بازیکن محروم یا مصدوم نباشد،تحت هیچ شرایطی نیمکت نشین نخواهد شد. در کنار سرلک هم سروش رفیعی به میدان خواهد رفت که این روزها فوق العاده آماده است و حتی بسیاری از کارشناسان معتقدند از وقتی سروش به ترکیب اصلی پرسپولیس بازگشته، این تیم به اوج رسیده و توانسته بازی های خودش را با برد پشت سر بگذارد. در سمت راست خط میانی سعید صادقی گزینه اول یحیی گل محمدی است.

سعید در بازی های گذشته گل های مهمی زده و چند پاس گل هم به همبازیانش داده است و نشان داده که آمادگی بالایی دارد. در سمت چپ خط میانی هم مهدی ترابی ستاره این روزهای پرسپولیس به میدان می رود. ترابی در بازی قبلی مقابل گل گهر اولین هت تریک دوران فوتبالش را انجام داد و تا اینجا بهترین گلزن و بهترین گلساز پرسپولیس در لیگ به حساب می آید. در خط حمله هم بار دیگر شاهد حضور وحید امیری و عیسی آل کثیر خواهیم بود.

امیری از وقتی پست بازی اش عوض شده کارایی به مراتب بیشتری داشته داشته و خیلی به پرسپولیس کمک کرده است. همچنین آل کثیر بعد از درخشش و گلزنی در دربی و بازی های اخیر، مهاجم فیکس پرسپولیس شده و یحیی جلوتر از بقیه مهاجمان به آل کثیر میدان می دهد. به غیر از این ۱۱ بازیکن که در ترکیب اصلی قرار می گیرند، نفراتی مثل امید عالیشاه،کمال کامیابی نیا، سینا اسدبیگی، مهدی عبدی، فرشاد فرجی، وحدت هنانوف، شیخ دیاباته، لئاندرو پریرا و محمد عمری هم بازیکنانی هستند که به عنوان بازیکن تعویضی می توانند وارد میدان شوند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.