ترکیب احتمالی تراکتور مقابل استقلال

تراکتور در غیاب 5 بازیکن مقابل استقلال بازی خواهد کرد و پاکو خمس باید تیمش را با ترکیبی متفاوت راهی زمین کند.

به گزارش تازه‌نیوز، تراکتور در یکی از جذاب ترین بازی های هفته پایانی لیگ برتر میهمان استقلال در ورزشگاه آزادی خواهد بود. با وجود اینکه استقلال شانس قهرمانی خود را از دست داده و تراکتور هم بدون توجه به نتیجه بازی امروز چهارمی خود را قطعی کرده اما تقابل این دو تیم همچنان جذابیت های خاص خود را دارد.

به نقل از ورزش‌سه، شاگردان پاکو خمس سه بازی اخیر خود را با پیروزی پشت سر گذاشته اند و به نظر می رسد با توجه به این شرایط این سرمربی اسپانیایی کمترین تغییر را در ترکیب اعمال کند.

اهمیت بازی با استقلال بدون توجه به شرایط جدول بالاست و سرمربی تراکتور قطعا به این شرایط واقف است و کمترین ریسک را خواهد کرد تا بهترین نتیجه ممکن را کسب کند.

خمس به احتمال زیاد دست به ترکیب برنده نخواهد زد اما طبق آن چه که خودش در نشست خبری قبل از بازی با استقلال گفت مجبور به اعمال یکسری تغییرات است چرا که تراکتور با لشگری از غایبان راهی تهران شده است.

این تیم هادی محمدی، سید محمد حسینی، مهدی هاشم نژاد، محمدرضا عباسی و رومرو گومز را به دلیل سرماخوردگی در اختیار نخواهد داشت و سرمربی اسپانیایی باید ترکیب تیمش را در غیاب آنها بچیند.

محمدرضا اخباری مثل همیشه امروز هم دروازه بان تراکتور است اما با توجه به غایبانی که در بالا به آنها اشاره شد، این تیم با نفرات متفاوت در دفاع ظاهر خواهد شد.

در غیاب محمدی و حسینی احتمالا محمد آقاجانپور و آرش قادری دو مدافع تراکتور در این دیدار خواهند بود و در خط میانی با حضور صفا هادی، ریکاردو آلوز و رضا اسدی کمترین تغییر را احتمالا خواهیم دید. رزاق پور و آریاکیا هم احتمالا در کناره ها برای تراکتور بازی کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.