آخرین خبر از بازگشت علی کریمی به استقلال

درباره علی کریمی شنیده می‌شد که قرار است برای فصل بعد به استقلال بازگردد اما این بازیکن همچنان تمایلی برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد.

به گزارش تازه‌نیوز، همواره در نقل وانتقالات شایعات متعددی پیرامون حضور برخی بازیکنان در استقلال به گوش می‌رسد که بیشتر این شایعات نشات گرفته از تأثیرات فضای مجازی است.

به نقل از ایران ورزشی، این اخبار پیرامون تیم‌های بزرگ فوتبال ایران نیز خیلی زود دست به دست می‌شود ودرحالی که هنوز به طور رسمی نقل وانتقالات آغاز نشده و تیم‌ها وارد رقابت با یکدیگر نشده‌اند شایعاتی درباره حضور علی کریمی در استقلال به گوش می‌رسد. این بازیکن که عملکرد مطلوبی در جام جهانی نداشت اکنون در تیم کایسری اسپور ترکیه فعالیت می‌کند. درباره کریمی شنیده می‌شد که قرار است برای فصل بعد به استقلال بازگردد اما این بازیکن همچنان تمایلی برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد و بنا دارد به حضور خود در لیگ ترکیه ادامه دهد. بنابراین باید ماجرای بازگشت کریمی به استقلال را به کلی منتفی دانست، ضمن اینکه استقلال هم درپست او بازیکن دارد وهم اینکه سن این بازیکن در وضعیتی نیست که به‌عنوان یک خرید آینده دار به حساب آید. از طرفی هزینه‌ای که باید مصروف جذب کریمی شود نیز بسیار زیاد خواهد بود برای استقلال صرفه اقتصادی ندارد. به احتمال زیاد استقلال در این پست روی بازیکنان داخلی و حتی جوان خودش سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.