هواشناسی ایران امروز شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: افزایش ابر و رگبار پراکنده در استان‌های قم، اصفهان یزد، کرمان، فارس، شمال و شرق هرمزگان و سیستان و بلوچستان در ساعات بعد از ظهر طی این آینده رخ می‌دهد.

به گزارش تازه‌نیوز، صادق ضیائیان گفت: امروز در شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، یزد، کرمان نیمه شرقی فارس، شمال هرمزگان سیستان و بلوچستان و استان‌های واقع در دامنه و ارتفاعات البرز در بخش‌هایی از استان اصفهان در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رگبارو رعدوبرق و وزش باد شدید موقت گاهی در مناطق مستعد خیزش گردوخاک و تگرگ پیش بینی می‌شود.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی طی روز‌های یکشنبه و دوشنبه در استان‌های واقع در دامنه و ارتفاعات البرز دامنه‌های زاگرس مرکزی واقع در مرکزی و همدان همچنین در بخش‌هایی از استان‌های قم، اصفهان یزد، کرمان، فارس، شمال و شرق هرمزگان و سیستان و بلوچستان شاهد گردوخاک و رگبار رعدوبرق پیش بینی می شود.

او می گوید: روز سه شنبه ابرناکی و بارش در دامنه‌های زاگرس مرکزی و شمال هرمزگان کاهش می‌یابد و در سایر مناطق ذکر شده افزایش ابر و رگبار پراکنده بویژه در ساعات بعد از ظهر رخ می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.