دو دستگی خطرناک در پرسپولیس بر سر آقای مدیر +عکس

مهدی عبدی با انتشار یک استوری از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حمایت کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، برگزاری جلسه ظهر دیروز ایجنت علیرضا بیرانوند و رضا درویش، طی ۲۴ ساعت اخیر در رسانه ها و به ویژه فضای مجازی بازتاب زیادی داشته است. ناراحتی ایجنت بیرانوند از رضا درویش و شرح آن چه در جلسه گذشته با آب و تاب فراوان برای بیرانوند که در حال حاضر در اردوی تیم ملی به سر می برد باعث شده تا شایعاتی پیرامون ناراحتی شدید این دروازه بان ملی پوش در برخی رسانه ها منتشر شود.

این درحالی است که رضا درویش در گفتگوی خصوصی که با برخی از خبرنگاران تاکید کرده پس از بازگشت بیرانوند از اردوی تیم ملی، در جلسه ای با او مشکلات را حل می کند و علیرضا مثل فرزند اوست.

بیشتر بخوانید:

به نقل از طرفداری، اتفاقاتی که باعث شده تا برخی به حمایت از بیراوند پرداخته و مدعی شوند با توجه به ارقامی که دیگر دروازه بان های لیگ برتریدریافت می کنند، بیرانوند به عنوان بهترین دروازه بان ایران حق دارد ارقامی بالاتر دریافت کند و گروه زیادی نیز تاکید دارند با توجه به شناختی که از درویش دارند بهتر است به او اعتماد کرده و فضا را برای او سخت نکنند.

در این میان مهدی عبدی با انتشار یک استوری و حمایت از رضا درویش اقدام جالبی انجام داده که قطعا می تواند در آینده بازتاب زیادی داشته باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.