شرایط تامین آب تهران عادی شد

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: شرایط به حالت عادی برگشته و هیچ خلل و مشکلی در جریان آبرسانی در پایتخت وجود ندارد.

به گزارش تازه‌نیوز، «محسن اردکانی» در گفت و گویی افزود: بعد از بارش باران شدید و ریزش توده‌های عظیم سنگ که مسیر آبرسانی از سد کرج به شهرهای تهران و شهر کرج را مسدود کرده بود، اکنون این مسیر بازگشایی شد و مسیر جریان آب به سمت تصفیه خانه‌های شهر تهران و کرج برقرار است و مخازن در شهر تهران و کرج را کاملاً آبگیری کردند.

به نقل از ایرنا، وی ادامه داد: شرایط ما به حالت عادی برگشته و هیچگونه خلل و مشکلی در جریان آبرسانی وجود ندارد. مدیرعامل شرکت آبفای تهران درباره بروز مشکل افت فشار خاطرنشان کرد: دلیل همان ۲۰ درصدی افت فشار آب ناشی از انسداد مسیر جریان آب از سمت سد کرج به تهران بوده و کاهش تقریبا ۱۵ و ۱۶ درصدی این تاثیرات را در شهر داشتیم و توانستیم مدیریت کنیم و در نقاط پراکنده از شهر این تاثیرات را احساس می کنند.

اردکانی گفت: شبکه‌های در هنگام حادثه به صورت اضطرار طراحی شده بودند و اکنون به حالت عادی برگشتند، چنانچه به صورت موردی نقصانی در خدمات رسانی وجود داشته باشد ناشی از گرفتگی کنتور و یا حوادث خطوط فرعی آب و فاضلاب است.

وی ادامه داد: خواهش ما از شهروندان این است که با شماره‌های ۱۲۲ تماس بگیرند تا همکاران با مراجعه به در منازل، مشکل را حل کنند.

مدیر عامل آب و فاضلاب استان تهران گفت: تقاضای بعدی ما از شهروندان محترم شهر تهران و همچنین شهر کرج این است با صرفه جویی و کاهش مصرف خادمان خود را یاری کنند تا بتوانیم هر چه سریعتر در خطوط توزیع هم به شرایط عادی بازگردیم.

وی افزود: مجدداً تاکید می‌کنم که اکنون هیچگونه خلل و مشکلی در آبرسانی به مردم شهرهای کرج و تهران وجود ندارد و شرایط کاملاً به سمت عادی شدن رفته است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.