استقبال هواداران آبی از نکونام: توروخدا خودت سرمربی شو!

یکی از کاندیداهای سرمربیگری تیم استقلال با انتشار تصویری از خودش در صفحه اینستاگرام دست به اقدام جالبی زد.

به گزارش تازه‌نیوز، جواد نکونام کاپیتان اسبق استقلال و یکی از کاندیداهای سرمربیگری این تیم حدود ساعت ۱۵ بعد از ظهر امروز با انتشار تصویر خودش کنار پیراهن بزرگان فوتبال از کلکسیون شخصی‌اش در خانه، دست به اقدام جالبتری هم زد.

نکونام که در پستهای قبلی‌اش کامنت‌ها را بسته بود این بار کامنت پست آخرش را باز گذاشت تا احتمالاً واکنش طرفداران استقلال نسبت به کاندیداتوری‌اش برای سرمربیگری استقلال از سوی مدیران این باشگاه را مشاهده کند.

نکته جالب توجه این بود که ظرف سه ساعت بیش از ۸ هزار کامنت برای جواد نکونام نوشته شد که تقریبا می‌توان گفت بیش از ۹۰ درصد آنها دعوت به حضور روی نیمکت استقلال است.

بیشتر بخوانید:

به نقل از خبرورزشی، بسیاری از طرفداران استقلال با انتشار قلب‌های آبی رنگ و ستاره‌های طلایی به نشانه قهرمانی آسیا از جواد نکونام درخواست کرده اند تا در صورت امکان هدایت تیم استقلال را بر عهده بگیرد. اما پرتکرارترین عبارت‌ها با این مضمون بود که؛ «ترخدا خودت سرمربی استقلال بشو!»

مرور دست نوشته‌های طرفداران استقلال چیزی جز تمایل زیاد هواداران تیم استقلال برای حضور نکونام روی نیمکت تیم استقلال نبود.

ناگفته نماند؛ حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال اعلام کرده فردا (شنبه) سرمربی ایرانی تیم استقلال رسماً از سوی باشگاه هواداران معرفی می‌شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.