آتش‌سوزی ساختمان نیمه‌کاره در شمال‌غرب تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع آتش‌سوزی در یک ساختمان در حال ساخت در شمال‌غرب تهران خبر داد.

به گزارش تازه‌نیوز، سید جلال ملکی؛ سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: وقوع یک حادثه آتش‌سوزی در ساعت ۱۰:۵۰ صبح امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع‌رسانی آتش‌نشانی اطلاع داده شد که با اعلام این خبر چهار ایستگاه به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی، تانکر آب و … به محل اعزام شد. محل حادثه یک کارگاه ساختمان بود که در آن پنج طبقه زیرزمین احداث شده بود.

به نقل از تسنیم، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه آتش در طبقه منفی پنج این ساختمان در حال ساخت رخ داده و تا دو طبقه بالاتر یعنی طبقه منفی سه ساختمان نیز گسترش پیدا کرده بود، تصریح کرد:‌ هر طبقه حدود 700 مترمربع مساحت داشت و وجود لوازمی مانند کپسول‌های اکسیژن و … نیز عملیات اطفا را با دشواری‌هایی روبه‌رو کرده بود؛ ضمن اینکه دسترسی به طبقه منفی پنج بسیار دشوار بود و درجه حرارت نیز بالا بود.

ملکی درباره نجات‌یافتگان نیز گفت: این افراد پنج کارگر بودند که در طبقه منفی پنج و کانون حریق گرفتار شده بودند که آتش‌نشانان این افراد را خارج کرده و به فضای باز انتقال دادند.

به گفته وی، در حال حاضر شعله‌های آتش در این کارگاه ساختمانی به طورکامل مهار و اطفاء شده و آتش‌نشانان در حال انجام لکه‌گیری و جستجو در طبقات زیرین این ساختمان در حال ساخت هستند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.