مدیرعامل سابق استقلال: من «میم. ب» را به استقلال نیاوردم/ فتح‌الله‌زاده این آقا را به عنوان مشاور جوان معرفی کرد

امیررضا واعظی آشتیانی مدیرعامل اسبق استقلال گفت: به راه انداختن بحث «میم. ب» در استقلال برای فرافکنی است.

به گزارش تازه‌نیوز، صحبت‌های جنجالی اخیر جواد نکونام و اشاره به فردی با نام مخفف «میم. ب» سبب شد تا پای خیلی‌ها به داستان این روزهای استقلال باز شود. یکی از این افراد «امیررضا واعظی آشتیانی» است که امروز در صداوسیما ادعا شد که وی پای «میم. ب» یا همان «بچه» را به استقلال باز کرده است.

واعظی آشتیانی گفت: اتفاقا باید از این آقا که امروز در یک برنامه از بنده نام برده است پرسید شما چند بار آمدی استقلال و رفتی و خود شما را چه کسی آورد؟ آقای فتح‌الله‌زاده شما را آورد و چه کارهایی در استقلال انجام دادید؟ درباره اثرات خودتان در این رفت و آمدها هم صحبت کنید!

وی افزود: برخی حافظه تاریخی ندارند و یادشان رفته اولین بار خود آقای فتح‌الله‌زاده «میم. ب» را آورد و به عنوان مشاور جوان معرفی کرد. البته این فرد مسئول دفتر ما در وزارت صنایع بود اما بنده اولین بار ایشان را نیاوردم. نکته مهمتراینکه؛ هر کسی را که آوردیم باید تا ۲۰ سال تاوان بدهیم؟ اگر شما کسی را آوردید و نامش را گذاشتید رستم و حالا می‌ترسید صدایش کنید مشکل شماست. آیا این فرد در زمان ما آنقدر قدرت داشت؟ این حرف‌ها نیست. کسانی که اینها را می‌گویند به عملکرد خودشان نگاهی بیندازند بعد دیگران را تخطئه کنند. این نه انصاف است و نه مرام. اینها همه فرافکنی است.

مدیرعامل اسبق استقلال گفت: من امروز شبکه ۵ بودم و گفتم استقلال نیاز به آرامش دارد و از درون آرامش آن را به هم نریزید و حرف‌هایی نزنید که تبعات داشته باشد. حرف‌هایی بزنید که فکر آخرش را کرده باشید.

در همین ارتباط: «بچه» کیست و چطور وارد باشگاه استقلال شد؟

به نقل از خبرورزشی، واعظی آشتیانی گفت: طرح این موضوعات چه مشکلی را حل کرده است؟ وقتی در یک مجموعه فرق مشکل و مسئله را نمی‌دانند و مشکل را آقای «میم. ب» می‌دانند دیگر تا آخرش را بخوانید. وقتی سرمربی تیم درباره «میم. ب» صحبت می‌کند به مدیرعامل تلنگر می‌زند. در این مقطع آقای «میم. ب» چه تخریبی داشته است. ایکاش حرف‌های بیهوده اینها هدفمند باشد اما این هوشمندی نیست و این باعث می‌شود حرف‌های متعدد زده شود و به موضوعات اصلی پرداخته نشود.

وی درباره گم شدن قرارداد جواد نکونام گفت: در استقلال از گذشته مد بوده هر مدیری رفته پرونده‌ها را زده زیر بغلش و برده. اینها پیش افتاده است. اینها نشان می‌دهد در این باشگاه محرمیت وجود ندارد و اخلاق حرفه‌ای برخی از کارمندان زیر سئوال است. نمونه‌اش افشای قراداد ساپینتو که امروز رسانه‌ای شد. شایدم این قراداد از فدراسیون رفته بیرون و شایدم ایجنت او داده است.

این مدیر در پایان گفت: الان رقبا از اتفاقات استقلال استفاده می‌کنند و برای اینکه این اتفاق نیفتد باید آرامش را حاکم کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.