گریه‌های تلخ یزدانی بعد از شکست/ فینال اول نقره‌ای شد +ویدئو

فینال وزن ۷۰ کیلوگرم کشتی قهرمانی جهان با حضور امیرمحمد یزدانی نماینده ایران برگزار شد.

به گزارش تازه‌نیوز، رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان از ظهر شنبه ۲۵ شهریور به میزبانی شهر بلگراد صربستان آغاز شد و چهار نماینده کشورمان در روز نخست این مسابقات به روی تشک رفتند که از این جمع رضا اطری از دور مسابقات حذف شد اما امیرمحمد و حسن یزدانی به همراه امیرحسین زارع فینالیست شدند.

به نقل از مهر، امیرمحمد یزدانی در وزن ۷۰ کیلوگرم در دور اول با نتیجه ۱۱ بر ۱ پاتریک اولنزین از لهستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۶ بر صفر ماگومد خانیف از آذربایجان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

او در این دیدار ارنظر آکماتالیف دارنده مدال نقره و برنز جهان از قرقیزستان را با نتیجه ۱۰ بر صفر از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

یزدانی در این دیدار به مصاف «رمضان رمضان اف» کشتی گیر روسی الاصل و دارنده مدال نقره اروپا از بلغارستان رفت و در یک کشتی برتر و زیبا حریف خود را ۱۲ بر ۲ شکست داد و اولین فینالیست ایران در این دوره از مسابقات شد.

او شامگاه امروز سه شنبه در بازی فینال مقابل آلن رترفورد از آمریکا قرار گرفت که با نتیجه ۸ بر ۵ شکست خورد تا به مقام دوم رسیده و مدال نقره را بگیرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.