پنالتی‌زن اول پرسپولیس در بازی با النصر کیست؟

از اردوی پرسپولیس خبر می‌رسد که یحیی گل‌محمدی دو بازیکن را برای پنالتی‌زن اول سرخ‌ها در نظر دارد.

به گزارش تازه‌نیوز، به احتمال بسیار زیاد گئورگی گولسیانی پنالتی‌زن اول پرسپولیس در دیدار با النصر عربستان روی نیمکت خواهد نشست. این مدافع گرجی در فصل گذشته تمامی پنالتی‌های خود را تبدیل به گل کرد. گولسیانی بازیکنی بسیار خون‌سرد است که در تیم‌های سابق خودش، سپاهان اصفهان و نساجی مازندران هم پنالتی‌زن اول بوده اما در دیدار با النصر عربستان، به احتمال فراوان نیمکت‌نشین خواهد بود.

به نقل از خبرورزشی، با این حساب شاید شما هم کنجکاو باشید که بدانید پنالتی‌زن اول پرسپولیس در غیاب گئورگی گولسیانی چه کسی است! از اردوی پرسپولیس خبر می‌رسد که یحیی گل‌محمدی دو بازیکن را برای این منظور در نظر گرفته است. گزینه اول محمدحسین کنعانی‌زادگان است که در دیدارهای دوستانه هم پنالتی زد و فصل گذشته در الاهلی قطر نیز پنالتی‌زن اول تیمش بود. او گزینه اول پرسپولیس برای ایستادن پشت ضربه پنالتی احتمالی بازی با النصر عربستان است.

گزینه دوم مهدی ترابی است. او در دو، سه فصل اخیر پنالتی‌زن اول تیمش بود اما خراب‌کردن پنالتی در دیدار رفت فصل گذشته با تراکتور تبریز، فشار زیادی روی او وارد کرد تا یحیی گل‌محمدی این وظیفه را به گئورگی گولسیانی واگذار کند. البته مهدی ترابی همچنان در ذهن یحیی گل‌محمدی یک پنالتی‌زن مهم است و بر همین اساس در صورتی که کنعانی‌زادگان به هر دلیلی پشت توپ قرار نگیرد، مهدی ترابی این ماموریت را بر عهده خواهد گرفت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.