توضیحات جدید پدر آرمیتا گراوند، دختری که در مترو بی‌هوش شد

پدر آرمیتا گراوند گفت: چند روزی است از آرمیتا خبر ندارم. اطلاع چندانی از وضعیت آرمیتا ندارم فقط تاجایی که می‌دانم در کما است.

به گزارش تازه‌نیوز، پدر آرمیتا گراوند در گفت‌و‌گو با فراز که پیگیر وضعیت آرمیتا بود، گفت: «حقیقتا من اطلاع چندانی از وضعیت آرمیتا ندارم. در بیمارستان نیستم. سر کارم. چند روزی است که از آرمیتا خبری ندارم».

او در پاسخ به این سوال که وضعیت آرمیتا در حال حاضر چطور است؟ گفت: «من در جریان نیستم. تا جایی که خبر دارم در کما هست. فقط همین را می‌دانم».

ساعت ۷ صبح روز یکشنبه ۹ مهر ماه یک دختر دانش آموز ۱۶ ساله در خط ۴ مترو میدان شهدا وارد قطار شده و از هوش رفت. فیلم منتشر شده نشان می‌دهد آرمیتا سوار قطار می‌شود و چند لحظه بعد از هوش می‌رود و روی زمین می‌افتد. سپس با کمک دوستان و یکی دیگر از مسافران به روی سکو منتقل می‌شود. او سپس به بیمارستان فجر نیروی هوایی منتقل شد.

مسعود درستی، مدیر عامل بهره‌برداری مترو تهران گفته‌است: «این دختر ۱۶ ساله به دلیل افت فشار خون، تعادل خود را از دست داده و زمین‌خورده‌است. همه دوربین‌های مداربسته بازبینی شده و هیچ درگیری‌ای ثبت و ضبط نشده است».

شهین احمدی، مادر آرمیتا به ایرنا گفته است: «دخترم با دوستانش برای رفتن به مدرسه در مترو شهدا قرار گذاشته بود که پس از ورود به ایستگاه قطار، هنگام سوارشدن نمیدانم فکر کنم، گفتند فشارش افتاده است و پس از به هم خوردن تعادلش سرش با لبه واگن قطار برخورد کرده است».

به روز رسانی:

مازیار خسروی، سردبیر روزنامه اینترنتی فراز نوشت: متاسفانه در خبری که امشب در وبسایت فراز به نقل از پدر آرمیتا گراوند منتشر شد، اشتباهی بزرگ رخ داد و منجر به اطلاع‌رسانی غلط شد. این خبر تکذیب و حذف گردید. ضمن تاکید بر اینکه همه مسوولیت این اشتباه بر عهده شخص من بعنوان سردبیر است، از همه خوانندگان پوزش می‌خواهم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.