عرضه اولین خودروی وارداتی «کیا» در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی

هفته آینده قرار است تا هشت خودروی وارداتی جدید در سامانه یکپارچه عرضه شوند. کیا سلتوس یک کراس اوور کره ای است که به عنوان اولین خودروی وارداتی کیا و کوشا خودرو به سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی می آید و عرضه می شود.

به گزارش تازه‌نیوز، قرار است که در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی محصولات هیوندای، چانگان، فیات و کیا عرضه شود. کوشا خودرو برنامه دارد تا در این عرضه کیا سلتوس به عنوان اولین خودروی وارداتی این نشان کره ای را به بازار بفرستد. این کراس اوور با پیشرانه ۱.۶ لیتر تنفس طبیعی به ایران می آید که توان تولید نهایت قدرت ۱۲۱ اسب بخار و نهایت گشتاور ۱۵۱ نیوتن متر را دارد. قدرت از طریق جعبه دنده ۶ سرعته AT به چرخ های جلو منتقل می شود.

به نقل از آخرین‌خودرو، کیا سلتوس کوشا خودرو به سانروف برقی، دو کیسه هوا، تریم داخلی چرم و پارچه، کروز کنترل، تنظیم حالت رانندگی، تنظیم حالت سامانه کنترل پایداری الکتریکی، نمایشگر لمسی، دوربین و سنسور پارک عقب، سنسور نور، فرمان کمکی برقی و… مجهز است.

این احتمال وجود دارد که کیا سلتوس کوشا خودرو با قیمتی فراتر از ۲.۵ میلیارد تومان به سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی بیاید. از سویی هنوز قیمت مصوب این خودرو توسط سازمان حمایت مشخص نشده و از هفته آینده مشتریان می توانند نسبت به پیش خرید این خودرو اقدام کنند. باید توجه داشت که این شرایط فروش صرفاً برای دارندگان اولویت در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی است و فعلاً امکان خرید کیا سلتوس و ۷ خودروی وارداتی دیگر برای مشتریان خارج سامانه وجود ندارد.

پس از کیا سلتوس، کوشا خودرو محصولاتی مانند سونت، سراتو، پگاس، K5، اسپورتیج، پیکانتو و سید را در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی به فروش خواهد رساند. همچنین احتمال دارد تا تیپ های فول آپشن تر محصولات کیا هم به بازار ایران بیایند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.