دژاگه: خداحافظی نکردم ولی قرار نیست هر جایی بازی کنم

بازیکن سابق تیم‌ ملی فوتبال ایران می‌گوید هنوز از فوتبال خداحافظی نکرده و از نظر بدنی و ذهنی توانایی ادامه دادن به دوران حرفه‌ای‌اش را دارد.

به گزارش تازه‌نیوز، اشکان دژاگه، بازیکن سابق تیم ملی و بازیکن سابق فولاد خوزستان پس از دیدار این تیم برابر هوادار در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خبر زیاد از من بیرون آمده که می‌خواهم فوتبال را تمام کنم یا از سطح چهارم فوتبال آلمان پیشنهاد دارم. من از لحاظ بدنی و ذهنی به‌ خودم گفتم هنوز دوست دارم فوتبال بازی کنم اما هر جایی نمی‌شود و هنوز تصمیم قاطعی نگرفته‌ام.

به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: منظور من این نیست ۱۰۰ درصد به بازی ادامه دهم و چند پیشنهاد داشتم و به همه تیم‌های ایرانی احترام می‌گذارم اما حاضر نیستم هر جایی بازی کنم.

دژاگه درباره دوره حضورش در فولاد و بازگشتش به این تیم گفت: من برای کارهای شخصی به ایران آمدم و قسمت این بود فولاد در تهران حضور داشته باشد و دیروز به هتل رفتم و امروز هم برای دیدن بازی به ورزشگاه آمدم.

او درباره پیشنهادهای داخلی‌اش عنوان کرد: من چند پیشنهاد ایرانی داشتم و با یکی دو تیم خارج از ایران هم صحبت کرده بودم. من چند سالی از بچه‌هایم دور بودم و قسمت این بود که بروم و پیش خانواده‌ام باشم. من هیچوقت نگفتم می‌خواهم فوتبال را تمام کنم و نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا آمده است. از لحاظ بدنی و ذهنی آماده‌ام. نکونام هم با من صحبتی نکرده بود.

ملی‌پوش سابق ایران درباره شانس قهرمانی این تیم در آسیا و شرایط ایران با قلعه‌نویی گفت: من بازی‌های تیم ملی را دنبال می‌کنم و هر وقت تیم می‌برد، خوشحال می‌شویم. در این چند سال اتفاقات زیادی افتاد و مربیان زیادی تغییر کردند. مهم‌ترین نکته، آرامش تیم ملی است و بازیکنان خوبی در سراسر اروپا داریم. تیم ملی در مسیر خوبی قرار دارد و دعا می‌کنم که موفق شوند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.