مرد ثروتمندی که به جرگه دزدان پیوست/ تایکا وایتیتی این کمدی تاریخی را روایت می‌کند

کارگردان برنده اسکار پس از تمام کردن «ثور: عشق و آذرخش» به سراغ ساخت یک سریال کمدی تاریخی برای شبکه‌ اچ‌بی‌او مکس می‌رود.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرآنلاین، اچ‌بی‌او مکس نیز به سفارش دهندگان به تایکا وایتیتی اضافه شد. این شبکه آنلاین متعلق به وارنر میدیا سفارش ساخت یک سریال کمدی تاریخی با عنوان «پرچم ما یعنی مرگ» را به تایکا وایتیتی فیلمنامه‌نویس و کارگردانی که جایزه اسکار را در کارنامه‌اش دارد، داد.

در حالی که دیوید جنکینز به عنوان خالق سریال در این پروژه حضور خواهد داشت، وایتیتی تهیه‌کنندگی و کارگردانی قسمت اول این سریال را برعهده خواهد داشت.

این کمدی تاریخی بر مبنای ماجراجویی‌های واقعی «استید بونِت» ساخته می‌شود. وی آریستوکرات و از اعضای طبقه اشراف انگلیس بود که زندگی‌اش را ول کرد تا دزد دریایی شود.

وایتیتی پس از تکمیل تولید «ثور: عشق و آذرخش» برای مارول که نویسندگی و کارگردانی آن را برعهده دارد، به سراغ این سریال می‌رود.

سارا آبری مدیر اچ‌بی‌اومکس در این باره گفت: وقتی چنین موضوعی روی کاغذ بیاید شما فوری می‌توانید همه لحظاتش را تصور کنید. دیدگاه‌های خاص دیوید و تایکا از ماجراجویی‌های معروف بونت روی دریاهای گسترده قطعاً تماشاگران را هر جا که باشند هیجان‌زده می‌کند.

هنوز تعداد اپیزودهای این سریال کمدی تعیین نشده است. این پروژه جدیدترین پروژه برای وایتیتی است که پس از دریافت اسکار برای چند پروژه انتخاب شده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.